Artykuły

Liderem kamer samochodowych

Liderem kamer samochodowych w 2020 r.

2020-12-07

W warszawskim hotelu Regent odbyła się XI gala konkursu „Polish Businesswoman Awards”, w którym wyróżniane są firmy oraz osobowości wyznaczające trendy w swoich branżach. Marka Mio została uznana za lidera wśród producentów wideorejestratorów.

Czytaj więcej...
Funkcjonalny jak…

Funkcjonalny jak… wideorejestrator

2019-04-08

Wideorejestratory są wyposażane w coraz to nowsze, bardziej zaawansowane podzespoły i rozwiązania techniczne i umożliwiają już nie tylko rejestrację materiału wideo czy zdjęć, ale również – dzięki wbudowanym rozmaitym modułom – zdalną współpracę ze smartfonami, tabletami czy komputerami.

Czytaj więcej...
Praktyczny i funkcjonalny „towarzysz” kierowcy

Praktyczny i funkcjonalny „towarzysz” kierowcy

2018-05-08

Kierowcy coraz chętniej sięgają po wideorejestratory samochodowe. Zapotrzebowanie na tego typu sprzęt dostrzegają również sami producenci samochodowego sprzętu audio-wideo. Na rynku pojawia się coraz więcej nowych modeli wideorejestratorów wyróżniających się dobrymi parametrami technicznymi i zaawansowanymi funkcjami.

Czytaj więcej...
Z nagrodą „Złoty Bell”

Z nagrodą „Złoty Bell”

2018-03-15

Na początku lutego odbyła się uroczysta gala Mobility Trends 2017, podczas której produkty lub usługi, które uzyskały największą liczbę głosów oddanych przez konsumentów, otrzymały nagrodę „Złoty Bell”. Wideorejestrator Mio MiVue 792 Wi- Fi Pro zajął 1. miejsce w kategorii „Gadżet roku”.

Czytaj więcej...
Pierwsza kamera

Pierwsza kamera 8K

2017-10-11

Firma Sony przedstawiła na targach IBC 2017 swoją pierwszą kamerę systemową 8K.

Czytaj więcej...
Urządzenia wideo z

Urządzenia wideo z HDR

2017-01-31

Technika HDR zmieniła podejście inżynierów do jakości obrazu. Rozdzielczość – parametr obrazu uznawany dotychczas za najważniejszy – stała się jednym z wielu, które mają wpływ na jakość obrazu. Teraz za najważniejszy jest uznawany HDR. W sklepach oprócz telewizorów Ultra HD HDR pojawią się Full HD HDR. Szereg urządzeń ma w swojej nazwie skrót HDR. Czy we wszystkich urządzeniach oznacza on to samo, wyjaśniamy w artykule.

Czytaj więcej...
Beiks Media Show

Beiks Media Show - pokaz sprzętu wideo i fotograficznego

2016-11-16

W Warszawie w Hotelu Gromada odbyła się wystawa Beiks Media Show, poświęcona pokazom sprzętu wideo i fotograficznego. Dużą atrakcją były warsztaty i seminaria, które pozwalały w praktyce wzbogacić wiedzę o filmowaniu i fotografowaniu.

Czytaj więcej...
Profesjonalne foto

Profesjonalne foto i wideo na BEIKS Media Show

2016-09-30

Już w dniach 17-18 października w centrum kongresowym Gromada odbędzie się BEIKS Media Show - jedno z ciekawszych wydarzeń przeznaczonych dla miłośników najlepszej jakości obrazu.

Czytaj więcej...
Kamery sportowe

Kamery sportowe KM0198 i KM0197

2016-09-26

Kamera sportowa, która rejestruje materiały w 4K to bardzo dobre źródło materiałów wideo do telewizorów Ultra HD.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket