Artykuły

VIDAA – szybki i intuicyjny system operacyjny

VIDAA – szybki i intuicyjny system operacyjny [promocja]

2024-01-30

Firma Vestel, właściciel marek Toshiba i JVC, wyposażyła telewizory w system operacyjny VIDAA, który sprawia, że obsługa i wyszukiwanie treści są szybkie i intuicyjne.  

Czytaj więcej...
Baterie i akumulatory – czy czeka nas rewolucja?

Baterie i akumulatory – czy czeka nas rewolucja? [promocja]

2024-01-30

Wprowadzenie nowych obowiązków informacyjnych, dotyczących etykietowania, bardziej restrykcyjne zasady spełniania wymogów bezpieczeństwa i obowiązek zapewnienia wykorzystania surowców z recyklingu na określonym poziomie – to najważniejsze zmiany, które wprowadza nowe unijne rozporządzenie dotyczące baterii i akumulatorów.

Czytaj więcej...
Ponad 40 nagród i wyróżnień

Ponad 40 nagród i wyróżnień na CES 2024

2024-01-29

TCL Electronics, czołowa firma produkująca elektronikę użytkową oraz jedna z dwóch czołowych marek telewizorów na świecie, otrzymała szereg wyróżnień przyznawanych przez uznane media i organizacje.

Czytaj więcej...
Nowi członkowie związku

Nowi członkowie związku

2024-01-29

Dell Technologies, Iron Mountain, Meta oraz NTT System dołączyły do związku Cyfrowa Polska, zrzeszającego firmy z sektora cyfrowego i nowych technologii działające na polskim rynku.

Czytaj więcej...
LG kreuje przyszłość

LG kreuje przyszłość dzięki innowacjom opartym na AI

2024-01-29

Dyrektor generalny LG William Cho redefiniuje sztuczną inteligencję (AI), określając ją mianem „serdecznej inteligencji”, i podkreśla kluczową rolę tej techniki w zwiększaniu satysfakcji oraz komfortu życia klientów.

Czytaj więcej...
W gronie laureatów rankingu

W gronie laureatów rankingu Gazele Biznesu

2024-01-27

Po raz trzeci w prestiżowym gronie najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw z sektora MŚP znalazła się organizacja ElektroEko.

Czytaj więcej...
Inwestycje w zakład przetwarzania

Inwestycje w zakład przetwarzania w Gliwicach

2024-01-08

Ubiegły rok upłynął na znaczących inwestycjach w infrastrukturę i technologię w zakładzie przetwarzania elektroodpadów Enviropol w Gliwicach. Stanowią one również podwaliny pod dalszy rozwój w bieżącym roku.

Czytaj więcej...
Program edukacji ekologicznej

Program edukacji ekologicznej eko-PROFIT

2024-01-07

Wciąż trwa ogólnopolski program edukacji ekologicznej, w którym uczestnicy mają realny wpływ na ochronę środowiska. Organizując zbiórki elektrośmieci, pozyskują środki finansowe i nagrody dla swoich organizacji, grup, sołectw, instytucji lub firm.

Czytaj więcej...
Warsztaty –

Warsztaty – 2023 Experts meet Experts 85 & 98 TV

2023-12-08

W czasie spotkania w hotelu Victoria w Warszawie, można było zapoznać się najnowszymi rozwiązaniami technicznymi, jakie są stosowane w największych telewizorach MiniLED marki TCL o przekątnych 85 i 95 cali, a także przetestować najciekawsze modele.

Czytaj więcej...
Sponsorem Polskiego Komitetu Olimpijskiego i olimpijskiej reprezentacji Polski

Sponsorem Polskiego Komitetu Olimpijskiego i olimpijskiej reprezentacji Polski [promocja]

2023-10-31

Polski Komitet Olimpijski i Grupa Polsat Plus zawarły porozumienie, dzięki któremu Grupa Polsat Plus i należąca do niej sieć Plus będą sponsorem Polskiego Komitetu Olimpijskiego i olimpijskiej reprezentacji Polski.

Czytaj więcej...
Nagroda Nobla z chemii

Nagroda Nobla z chemii dla kropek kwantowych

2023-10-29

Komitet Królewskiej Szwedzkiej Akademii Nauk przyznał w 2023 r. Nagrodę Nobla w dziedzinie chemii trzem naukowcom za odkrycie i syntezę kropek kwantowych, które są już stosowane między innymi w wyświetlaczach QLED telewizorów i monitorów.

Czytaj więcej...
Zalety telewizorów

Zalety telewizorów mini-LED

2023-10-29

Telewizory mini-LED są coraz popularniejsze dzięki bardzo dobrej jakości obrazu i funkcjom. Najlepsze modele konkurują z matrycami OLED. Marka Hisense w 2023 r. do swojej oferty wprowadziła aż cztery serie telewizorów mini-LED.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket