Artykuły

Elektronarzędzia

Elektronarzędzia zasilane akumulatorowo

2023-05-28

Bezprzewodowa swoboda pracy to cecha, którą zaczęli doceniać fachowcy na całym świecie. Tereny budowy, ogrody i wiele innych miejsc często nie mają dostępu do stałego źródła energii elektrycznej i używanie narzędzi sieciowych w takich warunkach jest utrudnione. Dlatego urządzenia akumulatorowe szturmem zdobywają rynek. (Fot. Hikoki)

Czytaj więcej...
Kosiarki

Kosiarki i roboty koszące

2023-03-29

Na estetyczny wygląd posesji składa się wiele czynników, a zadbany trawnik jest bez wątpienia jednym z nich. Dróg do uzyskania równej murawy jest kilka, a największą popularnością cieszą się oczywiście tradycyjne kosiarki. Jednak nawet jeśli koszenie nie jest naszym ulubionym zajęciem, jest sposób, żeby bez wysiłku cieszyć się idealnie przystrzyżoną trawą. Pomogą w tym roboty koszące. (Fot. Stalco Perfect)

Czytaj więcej...
Kosiarki spalinowe

Kosiarki spalinowe z napędem i bez niego

2022-04-01

Kosiarki z silnikiem spalinowym cieszą się dużą popularnością. Zaletą takich maszyn jest duża moc silnika i wydajność pracy. Sprawdzą się tam gdzie nie mamy dostępu do prądu elektrycznego. Polecane są do dużych powierzchni.

Czytaj więcej...
Kosiarki

Kosiarki sieciowe i akumulatorowe

2022-02-28

Kosiarki elektryczne sieciowe i akumulatorowe to najpopularniejsze maszyny do koszenia trawy w ogrodach przydomowych. Wiele zalet mają kosiarki akumulatorowe, które są lekkie, ciche, zwrotne i łatwe w obsłudze.

Czytaj więcej...
Kosiarki spalinowe

Kosiarki spalinowe w ogrodzie

2021-03-22

Wydajne kosiarki spalinowe sprawią się idealnie w ogrodach o dużej powierzchni oraz tam, gdzie nie mamy dostępu do prądu elektrycznego. Największe zalety silnika spalinowego to duża moc, wydajność pracy oraz brak kabla zasilającego.

Czytaj więcej...
Kosiarki akumulatorowe

Kosiarki akumulatorowe i roboty koszące

2021-02-26

Kosiarki akumulatorowe łączą najlepsze cechy modeli spalinowych i elektrycznych. Roboty koszące zwalniają nas z obowiązku dbania o trawnik. Oba rodzaje maszyn są ciche i ekologiczne oraz lżejsze od spalinowych.

Czytaj więcej...
Kosiarki

Kosiarki kołowe sieciowe

2021-01-25

Kosiarki elektryczne sieciowe to najpopularniejsze maszyny do koszenia trawy w ogrodach przydomowych, które są lekkie, ciche, zwrotne i łatwe w obsłudze.

Czytaj więcej...
Bezprzewodowa swoboda

Bezprzewodowa swoboda w ogrodzie

2020-06-30

Sprzęt akumulatorowy do pracy w ogrodzie cieszy się coraz większą popularnością. W wielu zadaniach wypiera modele zasilane sieciowo czy silnikami spalinowymi. Wynika to przede wszystkim z łatwości obsługi i swobody pracy.

Czytaj więcej...
Automatyczne

Automatyczne koszenie trawnika

2020-03-12

Jeśli sobotnie poranki spędzone na koszeniu trawy nie należą do naszych ulubionych rozrywek, alternatywę stanowią kosiarki automatyczne. Na wzór robotów odkurzających nazywa się je również robotami koszącymi. Koncepcja obu urządzeń jest podobna, tylko zamiast zbierać zanieczyszczenia, kosiarki dbają o odpowiednią długość trawnika. (Fot. Cub Cadet)

Czytaj więcej...
Ekologiczne i wydajne

Ekologiczne i wydajne koszenie elektryczne

2020-03-12

Na rynku znajdziemy dużą ofertę kosiarek elektrycznych. Są one doceniane przede wszystkim za łatwość obsługi. W porównaniu do maszyn spalinowych ich konserwacja jest znacząco ograniczona, a w wydaniu z zasilaniem akumulatorowym oferują również swobodę pracy. 

Czytaj więcej...
Automatyka w ogrodzie

Automatyka w ogrodzie - Roboty koszące

2019-03-27

Dotychczasowi producenci maszyn koszących i nowi gracze na rynku proponują nowe rozwiązania techniczne ułatwiające pracochłonną czynność koszenia, a nawet wyręczające nas w jej wykonywaniu.

Czytaj więcej...
Typy

Typy kosiarek

2019-03-27

Na rynku wciąż dominują urządzenia zasilanie z sieci elektrycznej lub z silnikami spalinowymi. Jednak w ostatnim czasie znacząco rośnie pozycja narzędzi akumulatorowych, które łączą najlepsze cechy urządzeń sieciowych i spalinowych.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket