Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Eksploatacja

NARZĘDZIA BEZPRZEWODOWE

Eksploatacja

2019-07-15

Stosowane w elektronarzędziach akumulatory mają swoją określoną trwałość. Aby była ona jak najdłuższa, należy przede wszystkim właściwe użytkować baterię.

Czytaj więcej...
Innowacje

NARZĘDZIA BEZPRZEWODOWE

Innowacje

2019-07-15

Systemy elektronarzędzi bezprzewodowych to często oczko w głowie producentów. stąd też stosowanie w nich wielu innowacyjnych rozwiązań. mają one zapewnić bardziej komfortową i wydajną pracę.

Czytaj więcej...
Czy warto korzystać z postępowań przed

Czy warto korzystać z postępowań przed stałym polubownym sądem konsumenckim?

2019-07-08

Jeżeli konsument i przedsiębiorca nie mogą dojść do porozumienia warto skorzystać z postępowania przed stałym sądem polubownym. Można wówczas liczyć na rozstrzygnięcie sporu. Są to postępowania dosyć uproszczone, niesformalizowane i szybkie. Jakie sprawy są rozstrzygane? Jak wyglądają postępowania? Kto ponosi koszty postępowania?

Czytaj więcej...
Ręczne

OGRÓD

Ręczne narzędzia ogrodowe

2019-06-25

Ręczne narzędzia ogrodowe są niezbędne na działce czy w przydomowym ogródku, gdyż umożliwiają prowadzenie upraw i pielęgnację terenu.

Czytaj więcej...
Komfortowa praca

RUSZTOWANIA I DRABINY

Komfortowa praca na wysokości

2019-06-25

Wykonywanie rozmaitych prac na wysokości, nie tylko tych remontowo-budowlanych, może być nie lada wyzwaniem. Na szczęście na rynku dostępne są różnego typu drabiny, rusztowania, a wręcz całe systemy rusztowań, niezastąpionych w wielu sytuacjach.

Czytaj więcej...
Ręczne narzędzia

NARZĘDZIA RĘCZNE

Ręczne narzędzia do prac remontowych

2019-06-25

Przy pracach remontowych czy wykończeniowych niezbędne są wydajne elektronarzędzia. Ważne są jednak także sprzęty podstawowe, jak narzędzia ręczne, bez których niemożliwe byłoby wykonanie wielu prac.

Czytaj więcej...
W stolarskim

FREZARKI GÓRNOWRZECIONOWE

W stolarskim warsztacie

2019-06-24

Frezarki górnowrzecionowe to niezbędne wyposażenie każdego warsztatu stolarskiego. Na rynku dominuje oferta uradzeń zasilanych sieciowo, jednak coraz większą popularnością cieszą się również modele akumulatorowe, które przekonują przede wszystkim swobodą pracy.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket