Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Szorowarka orbitalna

KAERCHER

Szorowarka orbitalna z nagrodą w konkursie branżowym

2020-12-31

Szorowarka BDS 43/Orbital C to urządzenie, które potrafi bardzo wiele i jednocześnie bardzo niewiele wymaga od operatora. Jest dziecinnie łatwa w obsłudze i poradzi sobie naprawdę z każdym zadaniem.

Czytaj więcej...
Rodzinna wyprawa

JUCO

Rodzinna wyprawa po drzewko świąteczne

2020-12-15

Trudno wyobrazić sobie Boże Narodzenie bez choinki. Wiele osób chce cieszyć się niepowtarzalnym zapachem igieł, dlatego marzy o naturalnym, żywym drzewku. Dobrym rozwiązaniem jest wówczas rodzinna wyprawa na plantację. Tam z łatwością wybierzemy najlepszy dla nas iglak. Samodzielne wycięcie świerku czy jodły, a potem ich oprawienie nie sprawi nam problemów, jeśli dysponujemy odpowiednimi narzędziami – sprawdzą się one nie tylko „od święta”.

Czytaj więcej...
Urządzenie czyszczące

KAERCHER

Urządzenie czyszczące Ice Blaster IB 15/120

2020-12-02

Firma Kärcher ma w ofercie urządzenia służące do czyszczenia suchym lodem. Ze względu na swoją specyfikę znajdą one zastosowanie w szeroko rozumianym przemyśle. Ice Blaster IB 15/120 to model, który z powodzeniem usuwa zabrudzenia takie jak zaschnięty olej, tłuszcz, kleje, silikon, nie powodując przestojów w pracy linii montażowej.

Czytaj więcej...
Ściski jednoręczne

BESSEY

Ściski jednoręczne EZ, EZS i DUO

2020-12-02

Do obsługi ścisków Bessey EZ, EZS i DUO wystarczy jedna ręka. Są niezastąpionym pomocnikiem zwłaszcza podczas prac nad głową lub wymagających równoczesnego użycia drugiego narzędzia.

Czytaj więcej...
Szczypce uniwersalne

KNIPEX

Szczypce uniwersalne 09 02 240 typu Lineman’s

2020-12-02

Specjalna konstrukcja kombinerek typu amerykańskiego Knipex 09 02 240 pozwala na łatwe cięcie nawet twardych materiałów. Jest to zasługa optymalnego przełożenia, które pozwala na użycie o 50 proc. mniejszej siły w porównaniu ze zwykłymi szczypcami uniwersalnymi.

Czytaj więcej...
Kalendarz adwentowy 2020

WERA

Kalendarz adwentowy 2020 – zestaw narzędzi 05 136601 001

2020-12-02

Jak co roku firma Wera prezentuje swój kalendarz adwentowy. Kompaktowy zestaw narzędzi w pudełku prezentowym to doskonała propozycja na funkcjonalny upominek dla każdego majsterkowicza.

Czytaj więcej...
Spodnie robocze

SNICKERS WORKWEAR

Spodnie robocze Full Stretch AllroundWork

2020-12-02

Na rynku europejskim marka Snickers Workwear rozpoznawalna jest szczególnie dzięki szerokiemu asortymentowi najlepszej jakości spodni roboczych, które podzielone są na kolekcje: AllroundWork – uniwersalne zastosowania, FlexiWork – prace wymagające wyjątkowej swobody ruchów, LiteWork – prace w warunkach wysokiej temperatury, RuffWork – prace ciężkie, ProtecWork – prace specjalistyczne.

Czytaj więcej...
Ósma edycja raportu

DELOITTE

Ósma edycja raportu „Polskie Spółki Budowlane” (2020)

2020-12-02

Przychody największych 15 podmiotów budowlanych na polskim rynku przekroczyły 32 mld zł, co oznacza niewielki spadek (o 1,4 proc.) w stosunku do 2018 r, natomiast rok do roku, głównie za sprawą popytu na usługi budowlane w sektorze infrastrukturalnym, o prawie 20 mld zł wzrosła wartość produkcji budowlano-montażowej.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2021 InfoMarket