Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Soundbar N650 dostępny w promocji

SAMSUNG

Soundbar N650 dostępny w promocji

2019-04-11

Soundbar N650 podbija serca fanów gier, filmów i sportu, dla których jakość dźwięku jest równie ważna, co jakość obrazu. Jest to pierwszy model w ofercie Samsunga z technologią Acoustic Beam i dedykowanym trybem Gra. Do 21 kwietnia br. w wybranych sieciach sprzedaży produkt oferowany będzie w promocyjnej cenie.

Czytaj więcej...
Małe

E-MOBILNOŚĆ

Małe pojazdy elektryczne

2019-04-08

Jeszcze kilka lat temu pojazdy elektryczne wydawały się co najwyżej fanaberią, tymczasem dynamiczny rozwój zarówno silników, jak i źródeł zasilania sprawił, że coraz częściej spotykamy je na ulicach. I nie jest mowa tu tylko o samochodach, ale może właśnie przede wszystkim o małych pojazdach elektrycznych, idealnych w ruchu miejskim, jak i w terenie.

Czytaj więcej...
Funkcjonalny jak…

REJESTRATORY SAMOCHODOWE

Funkcjonalny jak… wideorejestrator

2019-04-08

Wideorejestratory są wyposażane w coraz to nowsze, bardziej zaawansowane podzespoły i rozwiązania techniczne i umożliwiają już nie tylko rejestrację materiału wideo czy zdjęć, ale również – dzięki wbudowanym rozmaitym modułom – zdalną współpracę ze smartfonami, tabletami czy komputerami.

Czytaj więcej...
Nowe oprawy

LEDVANCE

Nowe oprawy w stylu retro

2019-04-05

Elegancka i dobrze znana wśród wymagających klientów rodzina lamp Ledvance Vintage 1906 została wzbogacona o 36 nowych modeli opraw, które pojawią się na rynku już w kwietniu.

Czytaj więcej...
Dołącza do KNX Association

LENBROOK INTERNATIONAL

Dołącza do KNX Association

2019-04-03

Firma Lenbrook International – właściciel marek Bluesound, PSB Speakers i NAD Electoronics – ogłosiła dołączenie do KNX Association, twórcy i właściciela techniki KNX, która wykorzystywana jest do sterowania „inteligentnym” domem.

Czytaj więcej...
Zdrowe potrawy z grilla

GRILLE ELEKTRYCZNE

Zdrowe potrawy z grilla przez cały rok

2019-04-02

Grillowanie kojarzy się z dobrym, ale za to mało zdrowym jedzeniem, chyba że korzystamy z grilli elektrycznych, które w przeciwieństwie do tradycyjnych nie powodują wytwarzania rakotwórczych substancji ani szkodliwego dymu. Dlaczego warto w nie zainwestować i co mają do zaoferowania producenci?

Czytaj więcej...
Elektryczne hulajnogi

SEGWAY-NINEBOT

Elektryczne hulajnogi KickScooter ES1 i ES2

2019-04-01

Ekologiczny transport w mieście

Marka Segway-Ninebot, dostępna w dystrybucji DLF sp. z o.o., w swojej ofercie ma m.in. dwie hulajnogi elektryczne: KickScooter ES1 oraz ES2. Dzięki wydajności oraz funkcjonalnym rozwiązaniom zaspokoją one oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Czytaj więcej...
Elektryczne deski

SKYMASTER

Elektryczne deski Wheels 7/11 Evo Smart

2019-04-01

Mobilna rozrywka

Marka Skymaster stale rozwija serię pojazdów elektrycznych eMotion. Jedną z jej nowych propozycji są deski elektryczne Wheels Evo Smart w dwóch wersjach z kołami o rozmiarze 6,5 oraz 10,5 cala.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket