Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Ekran o wielkości pięciu kortów tenisowych

SAMSUNG

Ekran o wielkości pięciu kortów tenisowych na Times Square

2019-06-19

Samsung Electronics ukończył instalację ogromnych wyświetlaczy LED na kultowym budynku One Times Square w Nowym Jorku. Wyświetlacze zajmują powierzchnię 1081 metrów kwadratowych i tworzą jedną z największych i najdroższych tego typu instalacji na świecie. Ekrany umieszczone w samym centrum najważniejszej „sceny reklamowej” świata, służą do wyświetlania dowolnych treści reklamowych oraz transmisji na żywo.

Czytaj więcej...
Lądowanie na Księżycu

SAMSUNG

Lądowanie na Księżycu w 8K

2019-06-19

W tym roku mija 50 lat od historycznego lądowania na Księżycu. Ta okrągła rocznica to dobry moment, aby przypomnieć sobie, jak na przestrzeni czasu zmieniła się technologia – pięć dekad temu, dzięki telewizji, widzowie na całym świecie mogli uczestniczyć w tym przełomowym wydarzeniu oglądając je na ekranach o przekątnej 19 czy 30 cali. Dziś mogą to przeżyć jeszcze raz, ale tym razem w jakości 8K.

Czytaj więcej...
„Megatrendy zmieniające przemysł”

INNOGY POLSKA

„Megatrendy zmieniające przemysł” – raport innogy

2019-06-10

Firma innogy Polska we współpracy ze SpotData przygotowała raport pt. „Megatrendy zmieniające przemysł. Polskie firmy produkcyjne na tle globalnych megatrendów przemysłowych”, w którym identyfikuje i analizuje najważniejsze trendy i wyzwania dla sektora przemysłowego.

Czytaj więcej...
Cellomaty

SAMSUNG

Cellomaty – innowacja w serwisie i sprzedaży

2019-06-10

W poznańskim Samsung Service Plaza firma wprowadziła cellomat, czyli urządzenie, za pośrednictwem którego można oddać zepsuty telefon do naprawy w dowolnym momencie. To duże ułatwienie dla klientów, którzy nie mogą skorzystać z serwisu w godzinach jego pracy.

Czytaj więcej...
Sharp odświeża serie A3 Advanced i Essentials...

SHARP

Sharp odświeża serie A3 Advanced i Essentials...

2019-06-10

...czterema nowymi, kolorowymi urządzeniami wielofunkcyjnymi do druku wysokonakładowego. Nowe modele, stworzone z myślą o dynamicznych firmach i grupach roboczych, dołączają do oferty kolorowych urządzeń Sharp, zapewniających najnowocześniejsze zabezpieczenia i lepszą integrację z chmurą.

Czytaj więcej...
Pierwszy na świecie telewizor OLED 8K

LG

Pierwszy na świecie telewizor OLED 8K już w sprzedaży!

2019-06-05

Firma LG Electronics poinformowała, że w tym tygodniu rozpocznie w Korei Południowej przedsprzedaż pierwszego na świecie telewizora OLED 8K (model 88Z9). W kluczowych krajach Ameryki Północnej i Europy telewizor ten pojawi się w sprzedaży w trzecim kwartale bieżącego roku.

Czytaj więcej...
W podróży, na pikniku

LODÓWKI TURYSTYCZNE

W podróży, na pikniku i w ogrodzie

2019-06-05

Chłodziarki turystyczne to ważna grupa urządzeń. Miejsc, do których możemy zabrać przenośnią lodówkę, jest wiele, a chłodzenie nie zawsze musi wiązać się z koniecznością podłączenia sprzętu do prądu.

Czytaj więcej...
Marka Exposure w ofercie

RAFKO DYSTRYBUCJA

Marka Exposure w ofercie

2019-06-04

Firma Rafko Dystrybucja została wyłącznym przedstawicielem marki Exposure w Polsce. Brytyjska elektronika stanowi bardzo dobre uzupełnienie dotychczasowego portfolio białostockiego przedsiębiorstwa.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket