Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Kable głośnikowe

CHORD COMPANY

Kable głośnikowe EpicX

2019-11-04

Izolacja XLPE

Firma Chord Company kontynuuje wprowadzanie na rynek kabli głośnikowych wykorzystujących technikę izolacji z polietylenu XLPE, tym razem prezentując model EpicX, który zastępuje wykorzystujący PTFE (teflon) model Epic, zwiększając tym samym ofertę w zakresie kabli z średniego poziomu cenowego.

Czytaj więcej...
Radioodtwarzacz

VORDON

Radioodtwarzacz AC-8201A

2019-11-04

Multimedialność w rozmiarze 2 DIN

W ofercie marki Vordon dostępny jest 2-DIN-owy multimedialny radioodtwarzacz samochodowy AC-8201A. Urządzenie pracuje w oparciu o system Android. Zostało wyposażone w duży ekran dotykowy, dzięki któremu zapewniona jest wygodna obsługa różnorodnych funkcji.

Czytaj więcej...
Kolumna

TAGA HARMONY

Kolumna Platinum F-90 SL v.2

2019-11-04

Nowa wersja podłogowego modelu

TAGA Harmony, polski producent kolumn głośnikowych i elektroniki audio, wprowadził do oferty nową wersję podłogowej kolumny głośnikowej z serii Platinum. Smukła kolumna podłogowa Platinum F-90 SL v.2 opiera się na rozwiązaniach technicznych i charakterystyce brzmienia modeli z wyższej serii – Platinum v.3.

Czytaj więcej...
Radioodbiornik

CAMRY

Radioodbiornik CR 1165

2019-11-04

Kompaktowe radio z Bluetooth

Do oferty sprzętu marki Camry dołączył nowy, kompaktowy radioodbiornik – CR 1165. Urządzenie, zamknięte w kompaktowej obudowie, można ustawić niemal wszędzie, również na wąskiej półce czy na parapecie.

Czytaj więcej...
Kolumna głośnikowa

KODA

Kolumna głośnikowa K-2000B mkII

2019-11-04

Dobre brzmienie w przystępnej cenie

Koda wprowadziła do oferty nową wersję podstawkowej kolumny K-2000B, czyli zespołu głośnikowego sprzed ok. 20 lat. Model ten stał się niezwykle popularny wśród audiofilskiej społeczności i znany był m.in. z możliwości łatwego wprowadzania ulepszeń.

Czytaj więcej...
Soundbar

DALI

Soundbar Katch One

2019-11-04

Swoboda instalacji i dobre brzmienie

Duński producent kolumn głośnikowych, firma DALI, ponownie wykracza poza znane kanony wzornictwa. Tym razem wprowadziła do oferty soundbar Katch One, którego brzmienie zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Czytaj więcej...
Odbiornik

OPTICUM

Odbiornik DVB-T2 Nytro Box

2019-11-04

Samouczący się pilot

Telewizja naziemna oferuje coraz więcej kanałów TV, w tym HD. Warto zakupić niewielki odbiornik dostosowany do odbioru nowego standardu DVB-T/T2.

Czytaj więcej...
Dzień osób sprzątających zawodowo

KAERCHER

Dzień osób sprzątających zawodowo pierwszy raz obchodzony w Polsce – dzięki Kaercher

2019-11-04

16 października obchodzono w ponad 20 krajach świata i po raz pierwszy w Polsce szczególne święto. Był to Thank Your Cleaner Day – dzień wdzięczności osobom zawodowo dbającym o czystość.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket