Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Prezentują

PHILIPS, AOC

Prezentują nowe monitory

2019-05-22

W warszawskiej przestrzeni Piękno odbyło się spotkanie prasowe marek AOC i Philips. Zaprezentowano najnowsze monitory, w tym model Philips z linii Momentum z HDR 600, dedykowany graczom konsolowym czy „najbardziej zielony” monitor stworzony w pełni z materiałów możliwych do odzysku, a także monitor AOC 4K powstały we współpracy z biurem projektowym F.A. Porsche oraz zakrzywiony monitor dla graczy o odświeżaniu 200 Hz i obsłudze HDR 1000.

Czytaj więcej...
Największe targi producentów z Chin

CHINA HOMELIFE, CHINA MACHINEX 2019

Największe targi producentów z Chin w Europie!

2019-05-22

Już w dniach 29-31 maja 2019 zapraszamy do Ptak Warsaw Expo na największe targi chińskich producentów w Europie. W tegorocznej edycji zaprezentuje się rekordowa ilość ponad 1600 producentów z Chin (w tym ponad 500 z branży elektroniki).

Czytaj więcej...
Jamicon

ROBOROCK

Jamicon oficjalnym dystrybutorem w Polsce

2019-05-22

Wiodący producent robotów sprzątających  Roborock Technology Co., Ltd. od kwietnia rozpoczął oficjalną dystrybucję swoich produktów na terenie Polski. Autoryzowanym dystrybutorem marki Roborock została Firma Jamicon z Katowic.  Wraz z powstaniem centrum dystrybucyjnego uruchomiono autoryzowany serwis dla urządzeń oraz pomoc techniczną.

Czytaj więcej...
Dekodery DVB-S,

TELEWIZJA

Dekodery DVB-S, IPTV oraz VOD

2019-05-15

Wyposażenie dekoderów w łącza bezprzewodowe Wi-Fi i przewodowe LAN umożliwiło dostęp do serwisów VoD i poszerzenie oferty dla swoich klientów. Pojawiły się pierwsze odbiorniki IPTV oferowane przez platformy, które nie wymagają dołączenia anteny satelitarnej, a oferują kanały TV nadawane na żywo.

Czytaj więcej...
Telewizory

NOWY TREND

Telewizory i monitory 8K

2019-05-13

W 2018 r. dwie firmy: Samsung i Sharp rozpoczęły seryjną produkcję telewizorów i monitorów 8K, które trafiły do sklepów. Oferta jest niewielka, ale mają najnowsze rozwiązania techniczne decydujące o jakościowym skoku jakości obrazu.

Czytaj więcej...
Sztuczna inteligencja

TELEWIZORY

Sztuczna inteligencja w telewizorach 4K i 8K

2019-05-13

W ostatnich dwóch latach większy nacisk położono na zastosowanie sztucznej inteligencji w przetwarzania sygnału wideo, aby uzyskać najlepszy obraz z dowolnego źródła i do wyszukiwania treści za pomocą asystenta głosowego.

Czytaj więcej...
Klasyczna i ponadczasowa

RETRO/VINTAGE

Klasyczna i ponadczasowa aranżacja kuchni

2019-05-08

Olbrzymi wybór sprzętu retro czy vintage, nawiązującego wzorniczo do tego, który wykorzystywany był z powodzeniem jeszcze w ubiegłym stuleciu, wręcz zachęca do sentymentalnego powrotu do przeszłości przez taką właśnie aranżację kuchennego wnętrza.

Czytaj więcej...
Innowacje

SAMSUNG

Innowacje ułatwiające życie

2019-05-08

Podczas targów KBIS 2019 (Kitchen and Bath Industry Show) w Las Vegas Samsung zaprezentował szereg nowych rozwiązań wzbogacających naszą codzienność i ułatwiających życie.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket