Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Obowiązek uwidaczniania cen

Obowiązek uwidaczniania cen

2019-09-04

Konsument powinien mieć możliwość zapoznania się z ceną produktu, który chce nabyć. Nie może być tak, że klient szuka sprzedawcy, by zapytać ile dany produkt kosztuje. Ceny powinny być widoczne i wyraźne, przedstawione w taki sposób, aby nie budziły wątpliwości. Jakie obowiązki w tym zakresie ciążą na sprzedawcy? Jakie grożą konsekwencje za ich niewykonanie?

Czytaj więcej...
Najważniejsze rozwiązania techniczne

JAK TO DZIAŁA?

Najważniejsze rozwiązania techniczne w oczyszczaczach

2019-09-03

Budowa oczyszczaczy jest zróżnicowana w zależności od funkcji, jakie może pełnić dany model. Każdy z dużych producentów wprowadza własne rozwiązania, które są chronione patentami. Oczyszczacze składają się z obudowy, wykonanej najczęściej z wytrzymałego tworzywa, silnika, systemu filtracyjnego, czujników, panelu obsługowego i elektroniki.

Czytaj więcej...
Wzmacniacz

ARCAM

Wzmacniacz SA30

2019-09-02

Hi-endowe stereo w klasie G

Firma Arcam, jedna z najbardziej znanych i cenionych brytyjskich marek w branży audio, wprowadziła do oferty wzmacniacz zintegrowany, który stał się jednocześnie jej „topowym” produktem. Jak podkreślał Scott Campbell, dyrektor sprzedaży i marketingu w firmie Arcam – model SA30 reprezentuje nowy punkt odniesienia w dziedzinie wzmacniaczy stereofonicznych Arcama.

Czytaj więcej...
Radioodbiornik

SHARP

Radioodbiornik DR-P355

2019-09-02

Wnawiązaniu do klasyki

Firma Sharp ma w ofercie radioodbiornik DR-P355. Urządzenie zostało zamknięte w stylowej drewnianej obudowie i swoim wzornictwem nawiązuje do klasycznych radioodbiorników, produkowanych jeszcze w XX w.

Czytaj więcej...
Radioodtwarzacz

VORDON

Radioodtwarzacz AC-8202A

2019-09-02

W podróż z Androidem

W ofercie firmy Vordon dostępny jest funkcjonalny 1-DIN-owy radioodtwarzacz samochodowy z wysuwanym 7-calowym ekranem dotykowym. Tym, co wyróżnia model AC-8202A na tle wielu innych urządzeń, jest przede wszystkim obecność systemu Android.

Czytaj więcej...
Głośnik

CREATIVE

Głośnik Muvo Play

2019-09-02

Wodoodporna konstrukcja

Oferta firmy Creative powiększyła się o nowy głośnik bezprzewodowy – Muvo Play. To kompaktowe urządzenie jest na tyle „mocne”, że sprawdzi się zarówno w plenerze, jak i podczas domowych imprez, także tych przy basenie.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket