Artykuły

Berlińskie targi

IFA

Berlińskie targi wznawiają działalność

2022-04-29

Od 2 do 6 września 2022 r., po przerwie spowodowanej pandemią, targi IFA w Berlinie zgromadzą czołowe światowe marki z branży elektroniki użytkowej, AGD, informacyjnej i telekomunikacyjnej, zapewniając wyjątkową okazję i platformę do odbudowy globalnego przemysłu.

Czytaj więcej...
Baza danych o odpadach

ASEKOL

ENVIROPOL PL

Baza danych o odpadach – wielozakresowe narzędzie

2022-04-05

BDO, czyli baza danych o odpadach, to wielozakresowe narzędzie, które służy do ewidencji wytwarzanych i przekazywanych przez przedsiębiorców odpadów, jak również stanowi bazę przedsiębiorców wprowadzających produkty, produkty w opakowaniach i gospodarujących odpadami. Co więcej, jest też m.in. podstawą wystawiania kart przekazania odpadów, tzw. KPO. Obowiązkowi rejestracji w bazie danych o odpadach podlegają wszystkie podmioty wymienione w art. 50 ust. 1 oraz art. 51 ust. 1 ustawy o odpadach. BDO może być pomocne również dla sprawdzenia dostawców i firm odbierających odpady – zawiera informacje o prowadzonej działalności i posiadanych pozwoleniach.

Czytaj więcej...
Innowacyjne produkty nagrodzone

LG

Innowacyjne produkty nagrodzone na CES 2022

2022-03-04

LG OLED ponownie wyróżniony na najważniejszych światowych targach konsumenckich w Las Vegas.

Czytaj więcej...
Grają wspólnie z Orkiestrą

HORN DISTRIBUTION

WILSON

Grają wspólnie z Orkiestrą w 30 Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

2022-01-25

Warszawa, 25 stycznia 2022 r - Jest nam niezmiernie miło poinformować, że jak w poprzednich latach Grupa firm Horn dokłada swoje cegiełki po raz kolejny do wielkiej akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Czytaj więcej...
Polska 2022 r.

ZWIĄZEK CYFROWA POLSKA

Polska 2022 r. pod znakiem 5G, wzmacniania cyberbezpieczeństwa i cyfryzacji małego biznesu

2022-01-26

W 2022 r. tempa nabierze rozwój sieci 5G, a dotyczące jej regulacje i wdrożenia będą miały ogromne znaczenie dla rozwoju polskiej gospodarki cyfrowej. Przyśpieszy również proces cyfryzacji małych i średnich przedsiębiorstw, a kwestie cyberbezpieczeństwa zyskają jeszcze na znaczeniu – prognozuje Związek Cyfrowa Polska (ZCP).

Czytaj więcej...
Rada Ekspertów

CYFROWA POLSKA

Rada Ekspertów wesprze związek

2021-12-28

Związek Cyfrowa Polska powołał Radę Ekspertów – wewnętrzne ciało doradcze organizacji reprezentującej polską branżę cyfrową i nowych technologii. Na członków Rady powołani zostali Aleksandra Witowska oraz dr hab. Katarzyna Chałubińska-Jentkiewicz.

Czytaj więcej...
NorStone

HORN DISTRIBUTION

NorStone – nowa marka w ofercie firmy

2021-09-23

Obchodząca w tym roku jubileusz swojego 30-lecia firma Horn Distribution S.A., wprowadza do swojej oferty dystrybucyjnej akcesoryjne linie produktowe marki NorStone.

Czytaj więcej...
Referencyjna seria kabli

NORDOST

Referencyjna seria kabli – Supreme Reference Odin Gold

2021-09-23

Uczestnicy wystawy Hong Kong „High End Audio Visual Show” jako pierwsi zobaczyli nowości marki Nordost – kable Odin Gold, należące do najwyższej serii – Supreme Reference. To najdroższe kable do systemów audio high end.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2022 InfoMarket