Artykuły

Program edukacyjny

SAMSUNG

Program edukacyjny „Solve for Tomorrow”

2021-10-12

Firma rozpoczyna nowy program edukacyjny – „Solve for Tomorrow” (SFT), w ramach którego młodzież może rozwijać swoje kompetencje i proponować rozwiązania skupione wokół trzech wyzwań współczesności: klimatu, zdrowia i bezpieczeństwa. Pomysły można zgłaszać do 31 października.

Czytaj więcej...
Firmy

BIG INFOMONITOR

Firmy po pandemii

2021-10-12

Ubyło firm skarżących się na mniejsze obroty niż przed pandemią. Obecnie mówi o tym problemie 31 proc. przedsiębiorstw, 32 proc. informuje, że już odbudowało sprzedaż, a 12 proc. podmiotów wiedzie się nawet lepiej niż przed pojawieniem się Covid-19 – wynika z badania przeprowadzonego na zlecenie Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor.

 

Czytaj więcej...
Nowa ambasadorka marki

CONCEPT

Nowa ambasadorka marki oraz strona internetowa

2021-10-12

Witryna internetowa czeskiej marki została odświeżona. Nowo zaprojektowany interfejs sprawia, że jest bardziej przejrzysta i łatwiejsza w obsłudze zarówno dla klientów, jak i partnerów handlowych.

Czytaj więcej...
Spółka DLF po raz kolejny wyróżniona

DLF

Spółka DLF po raz kolejny wyróżniona „Gwiazdą Jakości Obsługi”

2021-10-12

Firma DLF już po raz szósty została uhonorowana za wysoki poziom jakości obsługi przez Polski Program Jakości Obsługi. W poprzednich latach firma była wyróżniana dwukrotnie godłem „Dbamy o Jakość Obsługi” oraz trzykrotnie „Gwiazdą Jakości Obsługi”.

Czytaj więcej...
Partnerem raportu

AMICA

Partnerem raportu „Pracodawca na TAK”

2021-10-12

Na rynku dostępny jest już raport Fundacji TAKpełnosprawni, który opisuje aktualne wyzwania i sposoby na włączenie do zespołów osób z niepełnosprawnościami. To nie tylko dane, ale także praktyczne porady oraz wypowiedzi pracodawców, osób z niepełnosprawnościami oraz ekspertów. Grupa Amica włączyła się w ten projekt, by wspólnie diagnozować i tworzyć otwarte środowisko pracy.

Czytaj więcej...
Poszerza

OROMED

Poszerza portfolio produktów i kanały dystrybucji

2021-10-11

Pomimo trudnego dla wielu przedsiębiorstw czasu pandemii firma Oromed dynamicznie się rozwija, wprowadzając do oferty nowe produkty i segmenty urządzeń oraz znacznie poszerzając kanał dystrybucji.

Czytaj więcej...
Platforma

GfK

Platforma market intelligence gfknewron

2021-10-11

Instytut GfK, dostawca usług analitycznych i konsultingowych w zakresie wiedzy o konsumentach i rynkach, wprowadza platformę gfknewron – zintegrowane oprogramowanie bazujące na technice AI.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2021 InfoMarket