Artykuły

Prezentuje stabilne wyniki

ACTION SA

Prezentuje stabilne wyniki dzięki dywersyfikacji biznesu

2023-05-19

Pod koniec kwietnia br. grupa kapitałowa Action SA przedstawiła swoje wyniki finansowe za 2022 r. W omawianym okresie spółka utrzymała rekordowo wysoką marżę, która ukształtowała się na poziomie 8,78 proc. Przychody w ubiegłym roku wyniosły 2 366 956 tys. zł.

Czytaj więcej...
Rekordowe wyniki finansowe

BSH

Rekordowe wyniki finansowe w 2022 r.

2023-05-18

Po raz trzeci z rzędu BSH Hausgeräte GmbH notuje rekordowy rok, z obrotami wynoszącymi 15,9 mld euro. Wynik ten stanowi wzrost o 2,5 proc. w porównaniu z rokiem ubiegłym (po uwzględnieniu różnic kursowych 4,2 proc.). Koncern BSH ponownie zanotował wzrost obrotów we wszystkich regionach. Wyniki finansowe zostały ogłoszone podczas konferencji prasowej podsumowującej rok obrotowy 2022.

Czytaj więcej...
Odkurzacze Unlimited

BOSCH

Odkurzacze Unlimited z prezentami

2023-05-18

W ramach akcji promocyjnej, nabywając odkurzacz Bosch Unlimited, możemy otrzymać atrakcyjny i funkcjonalny prezent.

Czytaj więcej...
Z wyróżnieniami

LG

Z wyróżnieniami „iF Design Award” 2023

2023-05-18

Firma LG Electronics ogłosiła, że w tegorocznej edycji konkursu „iF Design Award” otrzymała 23 wyróżnienia, w tym nagrodę „iF Gold Award” za wzornictwo unikatowej linii produktów LG PuriCare AeroFurniture.

Czytaj więcej...
Raport

AMICA

Raport zrównoważonego rozwoju

2023-05-18

Grupa Amica po raz drugi przedstawiła raport roczny, którego istotną część stanowi raport zrównoważonego rozwoju. Poza częścią finansową dokument zawiera rozbudowaną część niefinansową, odnoszącą się do kwestii ESG, opracowaną zgodnie z międzynarodowymi standardami Global Reporting Initiative i dostosowaną do wymogów dyrektywy CSRD. 

Czytaj więcej...
Wyróżniony srebrnym medalem

HISENSE

Wyróżniony srebrnym medalem „EcoVadis”

2023-04-15

Firma Hisense Europe – producent sprzętu AGD pod markami Hisense i Gorenje – otrzymała srebrny medal „EcoVadis”. Potwierdza on zaangażowanie w zrównoważone praktyki biznesowe i jest dowodem ciągłych wysiłków firmy w celu zmniejszenia wpływu na planetę i promowania odpowiedzialności społecznej.

Czytaj więcej...
Program „Kocham recykling”

ASEKOL

Program „Kocham recykling” dla firm

2023-04-15

Organizowany przez ASEKOL PL projekt „Kocham recykling” kierowany jest do zaangażowanych społecznie i ekologicznie przedsiębiorstw, które chcą zwiększyć świadomość w zakresie przetwarzania elektroodpadów wśród swoich pracowników.

Czytaj więcej...
V

APPLiA POLSKA

V Kongres AGD

2023-04-13

W dn. 25 – 26 maja odbędzie się V Kongres AGD, jedno z największych tego typu wydarzeń w branży, stanowiące przestrzeń do wymiany kontaktów i doświadczeń, a także do rozmów B2B.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket