Artykuły

Etykiety energetyczne

APPLiA POLSKA

Etykiety energetyczne dla oświetlenia

2021-09-27

Nowe etykiety energetyczne na pralkach, pralkosuszarkach, chłodziarkach, zamrażarkach czy zmywarkach są widoczne w sklepach już od 1 marca br. Od 1 września br. są widoczne także na lampach i nowoczesnych źródłach światła, które zostały przebadane zgodnie z zasadami nowej klasyfikacji.

Czytaj więcej...
Członkiem

SCANGRIP

Członkiem Cordless Alliance System

2021-09-27

Zasilanie akumulatorowe cieszy się coraz większą popularnością. Marka Scangrip wprowadziła do swojej oferty oświetlenie wykorzystujące uniwersalne akumulatory Cordless Alliance System.

Czytaj więcej...
Biuletyn informacyjny

ASEKOL

Biuletyn informacyjny grupy

2021-08-10

Już od pięciu lat grupa Asekol dba o przetwórstwo elektroodpadów w Polsce. Rocznica ta zbiegła się z wydaniem przez nią pierwszego biuletynu informacyjnego.

Czytaj więcej...
Rozwija OZE

GRUPA ORLEN

Rozwija OZE we współpracy z Energą

2021-07-04

Nowa spółka Energa Green Development zajmie się rozwojem lądowych odnawialnych źródeł energii w zintegrowanej grupie Orlen. Podmiot będzie odpowiedzialny zarówno za przygotowywanie projektów, jak też nadzór nad ich budową.

Czytaj więcej...
Wymień

ELECTRO-SYSTEM

REMONDIS

Wymień stare urządzenia na roślinę do sadzenia

2021-07-04

19 czerwca 2021 r. w Skierniewicach przy ul. Rawskiej 58 (parking żłobka miejskiego Iskierka) odbyła się już 11. edycja akcji pod hasłem „Wymień stare urządzenia na roślinę do sadzenia”, organizowanej przez firmy REMONDIS Electrorecycling i ELECTRO-SYSTEM.

Czytaj więcej...
Branża cyfrowa:

ZIPSEE „Cyfrowa Polska”

Branża cyfrowa: sektor nowych technologii staje się liderem zrównoważonego rozwoju w Polsce

2021-06-15

Aby dokonała się ta trwała zmiana w podejściu do produktów i ekoprojektowania potrzebne są nie tylko ramy prawne, ale również poszerzanie świadomości społecznej i dodatkowe zachęty dla konsumentów, aby wybierali oni produkty trwalsze i przyjazne środowisku – wskazywał minister klimatu i środowiska Michał Kurtyka podczas konferencji Związku Cyfrowa Polska na temat zrównoważonego rozwoju, w której udział wzięli przedstawiciele polskiego sektora nowych technologii.

Czytaj więcej...
Wiosenne

ASEKOL

Wiosenne E-Porządki

2021-05-31

Czy wiecie, że statystyczny Polak chowa w swojej szafie co najmniej dwa nieużywane telefony komórkowe? Zgodnie z badaniem firmy Digital Care „Smart Barometr, czyli Polacy i ich smartfony” 62 proc. respondentów posiadało łącznie trzy smartfony – jeden do użytku, a dwa w szufladzie „na zapas”.

Czytaj więcej...
Odpowiada na 100 pytań

TAURON

Odpowiada na 100 pytań o fotowoltaikę

2021-05-23

Odpowiedzi na 100 najczęściej zadawanych pytań o fotowoltaikę znalazły się w najnowszym poradniku, który Tauron przygotował dla swoich klientów. Poradnik został przygotowany z myślą o osobach, które rozważają montaż instalacji fotowoltaicznej. Poradnik można pobrać ze strony tauron.pl/ebook.  

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2021 InfoMarket