Artykuły

Miele Experience Center

Miele Experience Center w centrum Poznania

2021-04-07

W Poznaniu, w samym centrum stolicy wielkopolski, powstał kolejny Miele Experience Center. Jest to jednocześnie największa ekspozycja urządzeń marki Miele w zachodniej Polsce. Salon utworzono w nowoczesnym kompleksie Nowy Rynek, kilka kroków od Starego Browaru i Międzynarodowych Targów Poznańskich. To najbardziej dynamicznie rozwijająca się część miasta, zbiegają się tu także najważniejsze linie komunikacyjne.

Czytaj więcej...
Czy czekają nas

Czy czekają nas podwyżki cen sprzętu AGD?

2021-04-02

Wojciech Konecki – prezes zarządu APPLiA Polska

Ogólnopolski Związek Producentów AGD

Obserwowany wzrost cen AGD osób z branży nie dziwi. Nie wszyscy jednak zdają sobie sprawę z przyczyn i skali tego zjawiska. W ostatnich miesiącach na rynku wystąpiły wahania niespotykane w ciągu ostatnich dziesięciu lat. Sprawa dotyczy zarówno podstawowych surowców, jak i usług związanych z dostawą energii oraz chociażby dostępnością kontenerów. Ale po kolei…

Czytaj więcej...
Nowe etykiety energetyczne

Nowe etykiety energetyczne – jak je czytać?

2020-12-08

Choć klasy energetyczne sprzętu gospodarstwa domowego nie są nam obce, wkrótce możemy poczuć się zdezorientowani, gdyż ulegną one przeskalowaniu. Na etykietach energetycznych nie zobaczymy już charakterystycznych „plusów”. Co się jeszcze zmieni? Jakie przydatne informacje będą one zawierać?

Czytaj więcej...
Wspiera Poznański

Wspiera Poznański Ośrodek Specjalistycznych Usług Medycznych

2020-11-01

Grupa Amica po raz kolejny zaangażowała się w pomoc służbom medycznym i przekazała sprzęt AGD do Poznańskiego Ośrodka Specjalistycznych Usług Medycznych. Urządzenia marki Amica trafiły do pokoju socjalnego, w którym pracownicy POSUM mogą odpocząć i zregenerować siły podczas przerwy w pracy.

Czytaj więcej...
Aparaty wspomagające oddychanie

Aparaty wspomagające oddychanie dla szamotulskiego szpitala

2020-06-06

Grupa Amica zakupiła sprzęt medyczny, w tym aparaty wspomagające oddychanie, dla pacjentów Szpitala Powiatowego w Szamotułach oraz środki ochrony dla jego personelu.

Czytaj więcej...
Pomoc

Pomoc uskrzydla

2020-06-06

Akcja #BoschwPogotowiu rozwija skrzydła. W jej ramach firma BSH przekazała właśnie sprzęty do wszystkich 22 baz Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w całej Polsce.

Czytaj więcej...
Wspiera

Wspiera Domy Pomocy Społecznej

2020-06-06

Lista instytucji potrzebujących wsparcia w tak trudnym czasie walki z chorobą COVID-19 jest bardzo długa. Znajdują się na niej również domy pomocy społecznej oraz placówki opiekuńczo-wychowawcze, których specyfika sprzyja rozprzestrzenianiu się koronawirusa wśród ich podopiecznych. Grupa Amica wysyła pomoc do kolejnych zagrożonych chorobą placówek z Wielkopolski.

Czytaj więcej...
Akcja #BoschwPogotowiu

Akcja #BoschwPogotowiu

2020-05-01

Marka Bosch ruszyła z pomocą szpitalom, SOR-om i stacjom ratownictwa medycznego w całym kraju. W ramach akcji #BoschwPogotowiu przekaże na ich potrzeby setki urządzeń. Będą to pralki, suszarki, pralkosuszarki, czajniki i kuchenki mikrofalowe. Ich wartość rynkowa sięgnie 1 000 000 zł.

Czytaj więcej...
Pralki Samsunga

Pralki Samsunga najchętniej wybierane w 2019 r.

2020-03-30

Pralki marki Samsung to kolejne po lodówkach, urządzenia AGD koreańskiej firmy, które podbiły serca Polaków. Samsung został liderem tej kategorii na polskim rynku według sprzedaży w 2019 r.

Czytaj więcej...
Ryzyko cybernetyczne

Ryzyko cybernetyczne na czele globalnych zagrożeń

2020-03-30

Po raz pierwszy incydenty cybernetyczne (39 proc.) wskazywane są jako najważniejsze ryzyko biznesowe na świecie – tak wynika z dziewiątej edycji „Barometru Ryzyk Allianz” (2020).

Czytaj więcej...
Czerwone kontenery na

Czerwone kontenery na zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne

2020-02-24

Organizacja odzysku Asekol PL wprowadza do Warszawy nową usługę zbiórki małogabarytowego sprzętu elektrycznego i elektronicznego w specjalnych pojemnikach.

Czytaj więcej...
Wygoda użytkowania

Wygoda użytkowania sprzętu gospodarstwa domowego

2020-02-04

Duże AGD powinno być nie tylko funkcjonalne, ale także wygodne w obsłudze. Połączenie tych dwóch cech w wypadku piekarników czy płyt grzejnych pozwala na komfortowe przygotowanie nawet najbardziej wykwintnych potraw. Na uwagę zasługują ponadto innowacyjne chłodziarkozamrażarki, które zapewniają dłuższe przechowywanie żywności w optymalnych warunkach. Na tym jednak nie koniec! Jakie jeszcze „inteligentne” AGD możemy mieć w domowej kuchni?

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket