Artykuły

Lifestylowy maj i urocze nowości dla dzieci

CANAL+

Lifestylowy maj i urocze nowości dla dzieci w CANAL+ online

2023-05-01

W CANAL+ online wiosna zawitała już na dobre. Kulinarne popisy, wesołe i edukacyjne animacje dla najmłodszych, a także gruntowne porządki - wszystko to zobaczyć można będzie w maju w CANAL+ KUCHNIA, CANAL+ DOMO oraz MINIMINI+.

Czytaj więcej...
Aplikacja MasterClass

LG

Aplikacja MasterClass na telewizorach

2023-04-28

Miliony klientów LG mogą teraz łączyć się z najlepszymi ekspertami na świecie i uczyć się od nich we własnym domu za pośrednictwem systemu webOS.

Czytaj więcej...
„Inteligentny dom”

HISENSE

„Inteligentny dom” – przyszłość urządzeń RTV i AGD

2023-04-28

Sztuczna inteligencja (AI) to jeden z najgorętszych tematów ostatnich kilku lat. Opisujemy „inteligentne” rozwiązania smart TV oraz płynące z nich korzyści wprowadzane przez markę Hisense.

Czytaj więcej...
Nowości

POLSAT BOX

Nowości w dekoderach Polsat Box 4K i Polsat Box Lite 4K

2023-04-28

W dekoderach Polsat Box 4K pojawiły się aplikacja Disney+, zmienione menu główne i wyszukiwarka głosowa. Nowe funkcje pozwalają na jeszcze wygodniejsze korzystanie z telewizji, serwisów streamingowych i treści na żądanie.

Czytaj więcej...
Plus – najlepsza rozrywka w sieci 5G

PLUS

Plus – najlepsza rozrywka w sieci 5G [promocja]

2023-04-27

W roku 2020 operatorzy komunikacyjni: Plus, Play, T-Mobile i Orange udostępnili w Polsce technologię 5G. Jak pokazują niezależne testy, zdecydowanym liderem, jeśli chodzi o rozwój tej technologii, jest Plus, który stale zwiększa zasięg swojej sieci 5G.

Czytaj więcej...
AI wsparciem dla obsługi

AI wsparciem dla obsługi klienta w call center

2023-04-18

W Centrum Nauki Kopernik odbyła się konferencja firmy Silver Bullet Solutions - „AI wspiera pracowników. Silver Whisper – innowacyjne rozwiązania dla biznesu, z zakresu przetwarzania języka naturalnego z wykorzystaniem sztucznej inteligencji”, które może zrewolucjonizować obsługę klienta w call center

Czytaj więcej...
Specjalny odcinek „Świata według Kiepskich”

POLSAT BOX

Specjalny odcinek „Świata według Kiepskich” w technologii deepfake

2023-03-24

Tylko w Polsat Box Go można obejrzeć specjalny odcinek „Świata według Kiepskich”, w którym dzięki technologii deepfake pojawili się Arnold Boczek i Marian Paździoch.

Czytaj więcej...
Grupa Hisense odznaczona

HISENSE

Grupa Hisense odznaczona prestiżową nagrodą EcoVadis

2023-03-20

Grupa Hisense, jeden z czołowych producentów urządzeń RTV i AGD, została nagrodzona srebrnym medalem EcoVadis w uznaniu za osiągnięcia w dziedzinie zrównoważonego rozwoju i społecznej odpowiedzialności biznesu.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket