Artykuły

Inwestuje miliardy euro

BOSCH

Inwestuje miliardy euro w rozwój układów scalonych

2022-08-03

Firma Bosch wcześnie dostrzegła rosnące znaczenie półprzewodników i zapowiedziała kolejne inwestycje o wartości miliardów euro na wzmocnienie jej pozycji w tym sektorze.

Czytaj więcej...
Wyróżniony

PROFIX

Wyróżniony przez Deloitte

2022-08-02

Podczas uroczystej gali 8 czerwca w Warszawie zaprezentowano laureatów pierwszej edycji plebiscytu „Best Managed Companies Poland”. Konkurs organizowany przez globalną firmę doradczą Deloitte jako jedyny na świecie tak szczegółowo i skrupulatnie przygląda się firmom i weryfikuje ich podejście do prowadzenia biznesu.

Czytaj więcej...
Przyspiesza działania

KINGFISHER

Przyspiesza działania na rzecz przeciwdziałaniu zmianom klimatu

2022-08-02

Grupa Kingfisher chce, żeby do końca 2025 r. 60 proc. sprzedaży stanowiły zrównoważone produkty dla domu. Już teraz Castorama Polska ma w ofercie prawie 10 tys. produktów należących do programu „Nasza sfera”.

Czytaj więcej...
Z nagrodami

HILTI

Z nagrodami iF oraz Red Dot

2022-08-01

W tym roku jurorzy konkursów iF i Red Dot uhonorowali cztery nowe produkty Hilti za jakość projektu oraz poziom innowacyjności. Dwa z tych produktów zwyciężyły w konkursie Red Dot w kategorii „Najlepsze z najlepszych”.

Czytaj więcej...
350 sklepów

GRUPA PSB

350 sklepów PSB Mrówka w Polsce

2022-07-31

Rozwija się sieć sklepów PSB Mrówka. W 2022 r. do końca czerwca, powstało osiem Mrówek, tym samym grupa PSB dysponuje już 350 marketami typu dom i ogród pod tą marką.

Czytaj więcej...
Po raz drugi

KAERCHER

Po raz drugi Klimatycznym Liderem Europy wg „Financial Times”

2022-07-15

Prestiżowy dziennik brytyjski „Financial Times” ponownie, już po raz drugi, opublikował na swych łamach ranking 300 europejskich firm, które najlepiej radzą sobie z redukowaniem emisji gazów cieplarnianych. Wśród wymienionych firm znów znalazła się także firma rodzinna Kärcher – globalny lider w dostarczaniu urządzeń do czyszczenia.

Czytaj więcej...
Naukowcy z PG

POLITECHNIKA WARSZAWSKA

Naukowcy z PG stworzyli nowy typ generatora

2022-06-02

Zespół naukowców z WEiA pod kierownictwem dr inż. Rolanda Ryndzionka w składzie: dr inż. Krzysztof Blecharz, dr inż. Filip Kutt, dr inż. Grzegorz Kostro oraz dr inż. Michał Michna opracował prototyp nowego generatora pięciofazowego.

Czytaj więcej...
Magazyn produktowy

HIKOKI

Magazyn produktowy „Hikoki Highlights”

2022-06-02

Ukazujący się dwa razy w roku magazyn produktowy „Hikoki Highlights” prezentuje najnowsze urządzenia dostępne w ofercie marki. W wydaniu wiosna – jesień nie zabrakło również atrakcyjnych promocji kierowanych do klientów.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2022 InfoMarket