Artykuły

Etykiety energetyczne

APPLiA POLSKA

Etykiety energetyczne dla oświetlenia

2021-09-27

Nowe etykiety energetyczne na pralkach, pralkosuszarkach, chłodziarkach, zamrażarkach czy zmywarkach są widoczne w sklepach już od 1 marca br. Od 1 września br. są widoczne także na lampach i nowoczesnych źródłach światła, które zostały przebadane zgodnie z zasadami nowej klasyfikacji.

Czytaj więcej...
Testuje

BUDIMEX

Testuje budowlane powerbanki

2021-09-27

W ramach europejskiego projektu „Life Cleanairmm” (LIFE18 ENV/DE/000054) Budimex SA rozpoczął współpracę z niemiecko-fińskim start-upem Instagrid GmbH, produkującym przenośne baterie do zasilania sprzętu budowlanego. Powerbanki zastępują spalinowe generatory prądu.

Czytaj więcej...
Członkiem

SCANGRIP

Członkiem Cordless Alliance System

2021-09-27

Zasilanie akumulatorowe cieszy się coraz większą popularnością. Marka Scangrip wprowadziła do swojej oferty oświetlenie wykorzystujące uniwersalne akumulatory Cordless Alliance System.

Czytaj więcej...
Rozwój e-commerce

SANTANDER

Rozwój e-commerce motorem zmian w logistyce

2021-09-12

Polski rynek e-commerce podczas pandemii rozwija się w bardzo dynamicznym tempie, wartość obrotów e-commerce B2B w Polsce, obejmującego zarówno sprzedaż przez e-sklep lub platformę (czyli tzw. webową), jak i bezpośrednią wymianę danych w formie elektronicznej (EDI), na koniec zeszłego roku jest oceniana na około 450 mld zł.

Czytaj więcej...
Czyści kościół

KAERCHER

Czyści kościół św. Jana nad jeziorem Feuersee w Stuttgarcie

2021-09-10

Kościół św. Jana nad jeziorem Feuersee w Stuttgarcie jest jednym z charakterystycznych punktów stolicy regionu. Został ukończony w 1876 roku według planów architekta Christiana Friedricha von Leinsa w stylu neogotyckim, co czyni go pierwszą postśredniowieczną budowlą sakralną w Stuttgarcie.

Czytaj więcej...
10 lat współpracy

KAERCHER

10 lat współpracy z SOS Wioski Dziecięce

2021-08-01

W tym roku Kärcher i SOS Wioski Dziecięce obchodzą dziesięciolecie swojej współpracy. Z tej okazji firma przekazała tysięczną maszynę czyszczącą do placówki w Norymberdze.

Czytaj więcej...
Oblężenie

BIG INFOMONITOR

Oblężenie w warsztatach samochodowych

2021-07-30

Zapisy na zaległe przeglądy okresowe, wydłużające się kolejki do konserwacji i nabijania układów klimatyzacji, konieczne oczekiwanie na niezbędne materiały eksploatacyjne – po miesiącach zastoju warsztaty samochodowe przeżywają prawdziwe oblężenie.

Czytaj więcej...
Dynamika cen materiałów budowlanych

GRUPA PSB

Dynamika cen materiałów budowlanych w czerwcu i pierwszym półroczu 2021 r.

2021-07-30

Grupa PSB Handel SA śledzi ceny głównych materiałów dla budownictwa oraz domu i ogrodu, co pozwala obserwować zmiany trendów, które oddaje wykres.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2021 InfoMarket