Artykuły

15.

NAVITEL

15. urodziny firmy

2021-09-23

Dokładnie 1 sierpnia br. minęło 15 lat, odkąd Navitel zadebiutował na rynku, wprowadzając do sprzedaży swoje pierwsze produkty, m.in. licencje nawigacyjne.

Czytaj więcej...
Wyniki finansowe

LG

Wyniki finansowe za drugi kwartał 2021 r.

2021-08-28

Największa kwartalna sprzedaż w historii po oficjalnym zamknięciu działu urządzeń mobilnych.

Czytaj więcej...
Zmiana logotypów

GRUPA POLSAT

Zmiana logotypów marek Grupy Polsat Plus

2021-08-27

Rozpoczyna się zapowiedziana w czerwcu zmiana logotypów Grupy Polsat Plus. Marki Polsat i Plus będą miały nowe logotypy, a marka Cyfrowy Polsat zmieni się w nową markę – Polsat Box. Ipla i Cyfrowy Polsat Go zmienią się w jeden serwis Polsat Box Go.

Czytaj więcej...
Produkty mobilne marki Energizer

ENERGIZER

Produkty mobilne marki Energizer w ofercie Horn Distribution SA

2021-07-26

Do szerokiej gamy produktów mobilnych w ofercie dystrybucyjnej firmy Horn dołączają nowoczesne linie powerbanków, ładowarek indukcyjnych i akcesoriów zasilających marki Energizer.

Czytaj więcej...
Zrównoważony rozwój w sektorze cyfrowym i nowych technologii

ZIPSEE „Cyfrowa Polska”

Zrównoważony rozwój w sektorze cyfrowym i nowych technologii tematem konferencji Cyfrowej Polski

2021-06-12

Jakie prawa ma każdy konsument w związku z naprawą zepsutego sprzętu elektronicznego? Czy producenci specjalnie postarzają nasze urządzenia? I na czym tak naprawdę polega globalna strategia na rzecz gospodarki opartej na ponownym użyciu? M.in. na te pytania odpowiedzą eksperci 15 czerwca podczas konferencji online „#Cyfryzujemy Polskę: Środowisko, Biznes, Konsument” pod honorowym patronatem Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii. Infomarket sprawuje patronat medialny.

Czytaj więcej...
Wiosenne

ASEKOL

Wiosenne E-Porządki

2021-05-31

Czy wiecie, że statystyczny Polak chowa w swojej szafie co najmniej dwa nieużywane telefony komórkowe? Zgodnie z badaniem firmy Digital Care „Smart Barometr, czyli Polacy i ich smartfony” 62 proc. respondentów posiadało łącznie trzy smartfony – jeden do użytku, a dwa w szufladzie „na zapas”.

Czytaj więcej...
12 milionów mieszkańców Polski

PLUS

12 milionów mieszkańców Polski w zasięgu sieci 5G

2021-05-21

Operator Plus zasięgiem swojej najszybszej w Polsce sieci 5G objął już 12 milionów mieszkańców Polski. Sieć 5G 2600 TDD Plusa jest dostępna w ponad 160 miejscowościach we wszystkich 16 województwach. Dynamiczna budowa i rozwój sieci w całej Polsce będą kontynuowane.

Czytaj więcej...
Internet rzeczy:

BITDEFENDER

Internet rzeczy: uwaga na dziurawe systemy operacyjne

2021-05-05

W domach pojawiają się „inteligentne” telewizory, głośniki, a nawet lodówki. Niestety, tylko nieliczni użytkownicy pamiętają o odpowiednim zabezpieczeniu tych urządzeń.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2021 InfoMarket