Artykuły

Z nowym

REMONDIS Electrorecycling

Z nowym zarządem

2022-09-09

W ostatnim czasie w zarządzie REMONDIS Electrorecycling Polska nastąpiły zmiany. Wieloletni członek zarządu spółek REMONDIS Electrorecycling w Polsce i Niemczech – Gerhard Jokic ustąpił miejsca Tomaszowi Sołtysowi, a sam skupił się na przekazaniu zadań w spółce niemieckiej przed zasłużoną emeryturą. Tomasz Sołtys w spółce dotychczas zajmował stanowisko dyrektora finansowego i prokurenta. Obecnie będzie pełnił funkcję członka zarządu wraz z funkcjonującym już w tej roli od 2014 r. dr. Robertem Wawrzonkiem.

Czytaj więcej...
Buduje nową fabrykę

HISENSE

Buduje nową fabrykę w Valjevo

2022-09-09

Hisense zainwestuje ponad 40 mln euro w nową fabrykę do produkcji najnowocześniejszych lodówek w Valjevie. W nowej fabryce Valjevo 3 produkowane będą lodówki marek Hisense, Gorenje i Asko, głównie na eksport na wymagające rynki europejskie. Zakończenie prac i otwarcie fabryki planowane są na luty 2023 r.

Czytaj więcej...
Nowa kampania LG Healthy Home Solutions

LG

Nowa kampania LG Healthy Home Solutions [promocja]

2022-09-09

„LG Healthy Home Solutions: jak prowadzić zdrowy tryb życia i czuć się dobrze w domu” to nowa globalna kampania LG Electronics, która przedstawia propozycje niewielkich, ale skutecznych zmian w codziennym życiu, podkreślając znaczenie zdrowia i zrównoważonego rozwoju.

Czytaj więcej...
Skandynawska marka AGD

ASKO

Skandynawska marka AGD wkracza do Polski

2022-09-09

Skandynawska marka wysokiej jakości urządzeń kuchennych i pralniczych wkracza na polski rynek. ASKO to marka premium z 70-letnim doświadczeniem. Jest obecna na 50 rynkach, a do największych z nich należą kraje skandynawskie, USA i Australia. Przez ostatnią dekadę marka rozwijała swoją sieć sprzedaży i obecność w Europie. Fabryki i zespoły badawczo- -projektowe ASKO są zlokalizowane w Szwecji, Holandii i Słowenii.

Czytaj więcej...
Na targach

ELICA

Na targach Eurocucina 2022

2022-09-08

Po zakończeniu rekordowego roku 2021 Elica powraca na najbardziej oczekiwane wydarzenie międzynarodowego świata designu ze stoiskiem o powierzchni ponad 700 m², ekspozycją na targach Fuorisalone i zupełnie nowym produktem, który po raz kolejny zrewolucjonizuje doznania kulinarne. Stoisko firmy Elica, zaprojektowane przez Scandurrę, zabiera zwiedzających w niezwykłą podróż, która jest również symbolem stylu i podejścia firmy do kuchni jako magicznego miejsca transformacji, gdzie poszczególne elementy mieszają się, tworząc zaskakującą przestrzeń niczym wielkie laboratorium botaniczne.

Czytaj więcej...
Emocje i elegancja

FALMEC

Emocje i elegancja w każdym zakątku stoiska

2022-09-07

Falmec z dumą dzielił się swoimi produktami, rozwiązaniami i konceptem funkcjonalnej przestrzeni kuchennej podczas uznanych targów EuroCucina FTK 2022. Po czterech latach od Salone del Mobile  marka uczestniczy w nich z nowym wizerunkiem na wysokim poziomie i nowymi innowacyjnymi produktami zarówno w zakresie technologii, jak i wzornictwa.

Czytaj więcej...
Wprowadza kolejne udogodnienia

AMICA

Wprowadza kolejne udogodnienia dla klientów

2022-09-07

Od lipca 2022 r. Grupa Amica wydłuża w dni powszednie pracę działu obsługi klienta w Polsce. Klienci będą mogli kontaktować się z konsultantami przez telefon w godz. od 8.00 do 18.00. To kolejna zmiana, która odpowiada na potrzeby użytkowników urządzeń marki Amica. Wcześniej firma uruchomiła sklep internetowy z akcesoriami, a także odświeżyła swoją stronę internetową – amica.pl.

Czytaj więcej...
Ogłasza wyniki finansowe

LG

Ogłasza wyniki finansowe za II kwartał

2022-09-07

LG Electronics ogłosiło najwyższe w swojej historii przychody w drugim kwartale, odzwierciedlające dużą sprzedaż urządzeń gospodarstwa domowego LG w kluczowych regionach oraz wzrost zysku z działalności LG w zakresie komponentów samochodowych, odpowiadający odradzaniu się światowego przemysłu motoryzacyjnego.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2022 InfoMarket