Artykuły

Strategicznym dystrybutorem AGD

AB

Strategicznym dystrybutorem AGD marki Toshiba na rynku CEE

2021-10-21

Grupa Midea – właściciel  takich marek jak Toshiba, Midea czy Comfee wzmacnia swoją pozycję na rynku Europy Środkowo Wschodniej poszerzając ofertę AGD o wiele nowości produktowych. Autoryzowanym partnerem została firma AB S.A – największy dystrybutor technologii w Polsce i jeden z liderów w Europie. Celem synergii liderów produkcji i dystrybucji jest nie tylko poszerzenie oferty produktowej dostępnej na rynku ale również wzmocnienie świadomości wybranych brandów produktowych.

Czytaj więcej...
Przedłuża gwarancję na sprzęt

CONCEPT

Przedłuża gwarancję na sprzęt do 3 lat

2021-10-07

Firma Concept, producent sprzętu gospodarstwa domowego, oferuje swoim klientom nowe udogodnienie w postaci przedłużonej gwarancji producenta. Przydatną promocją objętych jest wiele modeli urządzeń z rozmaitych segmentów. Gwarancję na sprzęt można przedłużyć na okres od 1 roku do 3 lat.

Czytaj więcej...
Solgaz

APPLiA POLSKA

Solgaz 30. członkiem APPLiA Polska

2021-10-07

We wrześniu 2021 r. Solgaz, polski producent innowacyjnego sprzętu gospodarstwa domowego, dołączył do związku zrzeszającego producentów i importerów AGD w Polsce. Tym samym Solgaz został trzydziestym członkiem APPLiA Polska.

Czytaj więcej...
Podsumowanie

AMICA

Podsumowanie I połowy roku 2021

2021-10-06

Największy polski producent AGD zanotował w I półroczu 2021 r. ponad 1,5 mld zł przychodów i zwiększył zyski pomimo m.in. odmrożonych wydatków marketingowych. W drugim kwartale widoczna była już jednak presja kosztów surowców, komponentów i transportu, a ogólnorynkowe podwyżki cen sprzętu AGD mogą wywrzeć dodatkowy wpływ na kształtowanie popytu w kolejnych kwartałach.

Czytaj więcej...
Suszenie na odległość

SIEMENS

Suszenie na odległość dzięki aplikacji Home Connect

2021-10-06

Gospodarstwa domowe stają się coraz bardziej nowoczesne, a domownicy chcą z łatwością obsługiwać sprzęty i oszczędzać czas. Przykładem połączenia wygody i nowoczesnych funkcji są suszarki do ubrań Siemens z techniką Home Connect.

Czytaj więcej...
Nowa odsłona aplikacji

SIEMENS

Nowa odsłona aplikacji Home Connect!

2021-10-04

Dzięki aplikacji Home Connect i marce Siemens możemy przygotować smaczny i zbilansowany posiłek, będąc jeszcze w pracy. W nowej odsłonie aplikacji BSH znajdziemy szereg pomysłów na proste i szybkie dania.

Czytaj więcej...
Partner X edycji kulinarnego show

SAMSUNG

Partner X edycji kulinarnego show Master Chef

2021-10-04

Wystartowała 10. edycja najpopularniejszego show kulinarnego w Polsce. Wsparciem dla uczestników w walce o tytuł „MasterChef”, w ramach umowy partnerskiej, będą nowoczesne urządzenia Samsunga: piekarniki Dual Cook Flex, lodówki side by side i combi, a także płyty gazowe. W programie pojawi się także ekspert marki Samsung – znany i ceniony kucharz Filip Marcinkiewicz.

Czytaj więcej...
Nowe studio kulinarne

BOSCH

Nowe studio kulinarne w Warszawie

2021-10-04

W siedzibie BSH w Warszawie powstało nowe studio kulinarne marki Bosch. Bezpośrednio przy Centrum Domowych Inspiracji, w którym mieści się showroom marek: Bosch, Siemens i Gaggenau, powstała nowoczesna przestrzeń, w której będą odbywały się kulinarne eventy, spotkania integracyjne i biznesowe.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2021 InfoMarket