Artykuły

Conor Pierce

SAMSUNG

Conor Pierce nowym prezesem Samsunga w Polsce

2023-01-11

Conor Pierce – corporate vice president i dotychczasowy szef działu mobile (MX) na rynki Wielkiej Brytanii oraz Irlandii – objął funkcję prezesa Samsung Electronics Polska. Conor Pierce jest drugim niekoreańskim prezesem Samsunga w Polsce, co pokazuje jego niezwykle silny głos w strukturach firmy.

Czytaj więcej...
Franke Home Solutions z kampanią reklamową pod hasłem „Twój dom jest Twoją sceną”

FRANKE

Franke Home Solutions z kampanią reklamową pod hasłem „Twój dom jest Twoją sceną” [promocja]

2023-01-09

Z końcem 2022 r. ruszyła nowa kampania reklamowa Franke Home Solutions – „Twój dom jest Twoją sceną”. Jest ona naturalnym następstwem i wyrazem zmian, jakie zaszły w firmie po jej niedawnym rebrandingu. Kampania realizowana jest również na innych europejskich rynkach.

Czytaj więcej...
Zmiany w zarządzie

BSH

Zmiany w zarządzie BSH Hausgeräte GmbH

2023-01-08

Z dniem 1 stycznia 2023 r. dr Alexander Dony i Rudolf Klötscher dołączyli do zarządu BSH Hausgeräte GmbH. Zastąpili CMO Matthiasa Ginthuma, który zdecydował się przejść na emeryturę z dniem 31 marca 2023 r., po dziesięciu bardzo udanych latach w zarządzie.

Czytaj więcej...
Wspiera młodzież

SAMSUNG

Wspiera młodzież w wyborze ścieżki zawodowej

2023-01-08

Z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza pracownicy firmy Samsung postanowili wesprzeć CEMS Chance – projekt społeczny skierowany do młodych ludzi w wieku 14 – 16 lat, którzy z różnych przyczyn mają utrudniony start w dorosłe życie. Podczas warsztatów w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie wolontariusze Samsunga opowiedzieli uczestnikom programu, czym są kompetencje przyszłości, jak je rozwijać oraz w jaki sposób mogą się im one przydać w ich przyszłych zawodach.

Czytaj więcej...
Wyróżnienie

GRUPA AMICA

Wyróżnienie „EkoSymbol” 2022

2023-01-08

Grupa Amica otrzymała wyróżnienie „EkoSymbol”, przyznawane przez redakcje „Monitora Rynkowego” oraz „Monitora Biznesu”. Kapituła doceniła inwestycje grupy związane z zaangażowaniem w kwestie zrównoważonego rozwoju, odpowiedzialności społecznej oraz ekologii. W imieniu firmy nagrodę odebrał Robert Stobiński – członek zarządu ds. cyfryzacji, logistyki i zarządzania towarami.

Czytaj więcej...
Pozostaje

IFA

Pozostaje w Messe Berlin

2023-01-07

Clarion Events i gfu Consumer & Home Electronics GmbH doszły do porozumienia z Messe Berlin, żeby targi IFA pozostały na berlińskich terenach wystawowych.

Czytaj więcej...
Prezentuje cykl

SAMSUNG

Prezentuje cykl „Słuchaj, tak to działa”

2023-01-06

Przedsiębiorcy, innowatorzy, inspirujące twarze współczesnego biznesu. Różni ich wiele, a łączy – technika, bez której ich firmy nie byłyby dziś tym, czym są. W najnowszej serii wideorozmów Samsunga Łukasz Smolarski pyta polskich przedsiębiorców, jak rozwiązania mobilne pomogły przenieść ich biznes do przyszłości.

Czytaj więcej...
Po raz 11.

LG

Po raz 11. w czołówce światowego indeksu

2023-01-06

LG po raz jedenasty z rzędu zdobyło miejsce na światowym indeksie zrównoważonego rozwoju Dow Jones (DJSI World). Dowodzi to niezmiennie czołowej pozycji firmy w zakresie odpowiedzialnego zarządzania ESG.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket