Artykuły

Cyfrowy paszport dla akumulatorów i baterii

ASEKOL

ENVIROPOL PL

Cyfrowy paszport dla akumulatorów i baterii [promocja]

2023-06-04

W najbliższym czasie spodziewane są duże zmiany na terenie krajów Unii Europejskiej w obszarze wprowadzania baterii i akumulatorów oraz ich zbiórki i recyklingu. Trwające od 2020 r. prace przyspieszyły i rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie baterii i zużytych baterii, uchylające dyrektywę 2006/66/WE i zmieniające rozporządzenie (UE) 2019/1020, ma zostać opublikowane jeszcze w tym roku.

Czytaj więcej...
Efektywna i wydajna kuchnia

HISENSE

Efektywna i wydajna kuchnia [promocja]

2023-06-03

W wydajnym i efektywnym wykonywaniu kuchennych czynności istotną rolę odgrywają urządzenia AGD, które dzięki swoim funkcjom mogą znacząco ułatwiać gotowanie i sprzątanie. Eksperci marki Hisense radzą, na co zwrócić uwagę, wybierając wyposażenie kuchni, aby było wsparciem w codziennych obowiązkach.

Czytaj więcej...
Z prestiżową nagrodą

ASKO

Z prestiżową nagrodą „iF Design Award” 2023

2023-06-03

Asko, skandynawski producent najlepszej jakości urządzeń AGD, po raz kolejny zdobył prestiżową nagrodę „iF Design Award”. Nagroda została przyznana za innowacyjną dwustrefową podblatową szafę chłodzącą na wino. Tegoroczne wyróżnienie kontynuuje imponującą passę zwycięstw skandynawskiej marki w konkursie uznawanym za jeden z najbardziej prestiżowych w świecie designu.

Czytaj więcej...
Nowa formuła

MIELE

Nowa formuła kulinarnych wydarzeń

2023-06-03

Miele wprowadza nowości na swojej kulinarnej scenie. W Miele Experience Centers w całej Polsce startują kulinarne wydarzenia w nowej formule, będące odpowiedzią na potrzeby gości salonów i tworzone zgodnie z zasadą „less waste”.

Czytaj więcej...
Logistyka w zakładzie przetwarzania elektroodpadów

ELECTRO-SYSTEM

REMONDIS

Logistyka w zakładzie przetwarzania elektroodpadów [promocja]

2023-05-10

Świadome gospodarowanie sprzętem elektrycznym i elektronicznym oraz jego odpowiednie pozbycie się to jedno. Drugą ważną kwestią jest logistyka i ostateczny recycling. Jak jest dostarczany taki sprzęt przez jedną z największych tego typu spółek w Polsce i jak ważne jest to dla naszego środowiska? O tym rozmawiamy z Marcinem Połeciem, kierownikiem Działu Logistyki REMONDIS Electrorecycling.

Czytaj więcej...
Polski producent AGD

AMICA

Polski producent AGD podsumowuje 2022 rok

2023-05-09

Największy polski producent AGD odczuwał presję kosztową i popytową, ale jednocześnie z sukcesem wzmocnił płynność finansową, zmniejszył zadłużenie i jest przygotowany na różne scenariusze rozwoju sytuacji na europejskim rynku AGD. Spółka spodziewa się lepszego roku 2023.

Czytaj więcej...
Kreatywne partnerstwo

SAMSUNG

Kreatywne partnerstwo z Toiletpaper

2023-05-08

Firma Samsung razem z kreatywnym partnerem Toiletpaper stworzyli nowe, limitowane edycje paneli Bespoke, które zachęcają do odważnego wyrażania siebie i personalizacji przestrzeni kuchennej.

Czytaj więcej...
Supplier Day

BSH

Supplier Day 2023

2023-05-08

Firma BSH, reprezentująca wiele znanych na całym świecie marek urządzeń AGD, takich jak Bosch, Siemens, Gaggenau i Neff, zaprasza dostawców materiałów produkcyjnych na dzień otwarty. Wydarzenie zostało zaplanowane na 27 czerwca 2023 r. podczas Supplier Day w Łodzi w siedzibie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket