BOSCH

Blender ręczny ErgoMaster Serie 4 MSM4B670

Blender ręczny

Oferowany przez markę Bosch blender ręczny ErgoMaster Serie 4 MSM4B670 jest wyposażony w akcesoria, które sprawiają, że funkcjonalność urządzenia sięga daleko poza miksowanie produktów spożywczych.

Sercem urządzenia jest wydajny silnik o mocy 1000 W. Dzięki niemu sprzęt poradzi sobie z rozdrabnianiem nawet najtwardszych składników. Duży przycisk regulacji prędkości został zaprojektowany tak, żeby blender można było wygodnie obsługiwać tylko jedną ręką. Możemy w pełni kontrolować jego prędkość, używając kilku palców lub tylko kciuka. Ta elastyczność sprawia, że zarówno osoby prawo-, jak i leworęczne mogą łatwo ustawić odpowiednią prędkość. Im mocniejszy chwyt, tym większa prędkość pracy jest aktualnie dostępna. Wyjątkową wydajność i trwałość blendera przez długie lata zapewnia zastosowanie ceramicznego sprzęgła. Dzięki doskonałym właściwościom materiału przenosi ono efektywnie moc silnika na ostrza. Nie zużywa się z czasem użytkowania, w przeciwieństwie do zwykłych sprzęgieł z tworzywa sztucznego. Takie rozwiązanie zapewnia stałą i niezawodną wydajność urządzenia przy wszystkich zadaniach kulinarnych. Dzięki temu dłużej chronimy naszą planetę przed zaśmiecaniem jej kolejnymi elektrośmieciami. Cztery wyjątkowe ostrza ze stali nierdzewnej zapewniają doskonałe rezultaty, gładką konsystencję i łatwe blendowanie nawet najtwardszych składników. Kształt stopy miksującej skutecznie ogranicza rozpryskiwanie. W zestawie znajdziemy praktyczny pojemnik wyposażony w miarę. Dzięki niemu łatwo przygotujemy niezbędną ilość składników. Przy pomocy dołączonej do zestawu trzepaczki szybko ubijemy śmietanę czy białka, a także wymieszamy lekkie masy. Bez wątpienia dużym atutem jest również dołączony do zestawu „foodprocessor” o pojemności 1250 ml z 4 rodzajami tarcz tnących (plasterki cienkie i grube, wiórki drobne i grube). W wyposażeniu znajdziemy także nóż uniwersalny oraz mieszadło do zagniatania małej ilości ciasta. Dzięki temu kompaktowy blender bez trudu zastąpi inne domowe urządzenia, np. malakser.

Dodatkowym atutem jest kompatybilność z innymi akcesoriami do blenderów firmy Bosch, które można dokupić. Przykładem jest zestaw do pakowania próżniowego MSZV8FS1. Zatrzymuje on świeżość na dłużej i tworzy hermetyczne zamknięcie. Artykuły spożywcze przechowywane w takich warunkach zachowują przydatność do spożycia o wiele dłużej niż podczas przechowywania w tradycyjny sposób. Zamkniętą szczelnie żywność możemy przechowywać w lodówce, zamrażarce czy spiżarni. W zestawie znajdują się pompa próżniowa, pojemnik próżniowy (1,2 l), 3 worki próżniowe (1,2 l i 3,8 l).

2023-05-18
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket