BOSCH

Odkurzacze Unlimited z prezentami

Odkurzacze Unlimited z prezentami

W ramach akcji promocyjnej, nabywając odkurzacz Bosch Unlimited, możemy otrzymać atrakcyjny i funkcjonalny prezent.

Udział w akcji biorą odkurzacze pionowe Unlimited Serie 8, Unlimited Serie 7 i Unlimited Serie 6 nabyte w okresie od 1 kwietnia do 31 maja 2023 r. w partnerskich punktach sprzedaży. Po zakupie należy wypełnić formularz rejestracyjny, załączając wyraźne zdjęcie lub skan dowodu zakupu nowego urządzenia, wyraźne zdjęcie tabliczki znamionowej urządzenia za pośrednictwem formularza rejestracyjnego.

Zgłoszeń można dokonywać do 6 czerwca 2022 r. Premia zostanie wysłana (na koszt organizatora) kurierem w terminie do 80 dni od daty zarejestrowania kompletnego zgłoszenia zgodnego z regulaminem promocji. W zależności od wybranego modelu odkurzacza dostępne są takie atrakcyjne nagrody jak szybka ładowarka BHZUC18N, akumulator BHZUB1830, elektroszczotka BHZUHF, minielektroszczotka BHZUMP, wąż BHZUFEH, zestaw ssawek BHZUKIT i wiertarkowkrętarka 06039D8000. Regulamin akcji promocyjnej i lista objętych nią produktów dostępne są na stronie bosch-home.pl w dziale „Promocje”.

Dzięki akumulatorowi nowej generacji o zwiększonej pojemności, wyjątkowo wydajnemu i mocnemu silnikowi TurboSpin, elektroszczotce o dużej skuteczności oraz „inteligentnemu” trybowi Auto Mode nowy odkurzacz Bosch Unlimited 8 zapewnia moc wtedy, gdy jej potrzebujemy.

Wydajny silnik TurboSpin, akumulator marki Bosch, elektroszczotka i przegubowa rura sprawiają, że bezprzewodowe odkurzacze Unlimited 7 gwarantują niezwykłą siłę ssania, doskonałe zbieranie kurzu z wszystkich powierzchni i wyjątkowy komfort czyszczenia w trudno dostępnych miejscach.

Unlimited 6 z jego lekką i kompaktową budową sprawia, że odkurzanie staje się naprawdę lżejsze. Moduł odkurzacza ręcznego waży tylko 1,4 kg, a całość z rurą i szczotką 2,3 kg. To sprawia, że teraz możemy jeszcze swobodniej odkurzać od podłogi do sufitu.

Odkurzacze Unlimited
2023-05-18
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket