LG

Z wyróżnieniami „iF Design Award” 2023

Z wyróżnieniami

Firma LG Electronics ogłosiła, że w tegorocznej edycji konkursu „iF Design Award” otrzymała 23 wyróżnienia, w tym nagrodę „iF Gold Award” za wzornictwo unikatowej linii produktów LG PuriCare AeroFurniture.

Liczba zdobytych wyróżnień jest odzwierciedleniem stałego zaangażowania LG w przemyślane wzornictwo produktów oraz zapewnienie komfortu użytkownikom. Kompaktowy oczyszczacz powietrza LG PuriCare AeroFurniture może pełnić również funkcję stolika oraz nastrojowej lampy. To produkt pasujący do każdego wnętrza – od sypialni po salon, który pracuje i wygląda zgodnie z preferencjami użytkownika. Dostępny jest w różnych kombinacjach kolorystycznych oraz z dwoma rodzajami blatów, dzięki czemu można dopasować go do każdego gustu oraz wnętrza. W konkursie „iF Design Award” 2023 wyróżniono także innowacyjny telewizor LG OLED Flex z pierwszym na świecie 42-calowym wyginanym ekranem oraz lodówkę LG MoodUP – urządzenie AGD nowej generacji ze zmieniającymi kolory frontami drzwi, którymi można sterować przez aplikację LG ThinQ. Jury konkursu doceniło także LG Gram Style – wydajny laptop o smukłym, eleganckim wzornictwie, który sprawia wrażenie zmieniającego kolor w zależności od oświetlenia i kąta patrzenia.

W kategorii „Koncepcja produktowa” nagrodzono LG Omnipod – kabinę pojazdu, która może stanowić rozszerzenie domu i oferować nowe możliwości w zakresie mobilności. W kategorii „Komunikacja” doceniono platformę sterowania „inteligentnym” domem LG ThinQ za zwiększanie komfortu przez zapewnienie jej użytkowników intuicyjnych funkcji. Konkurs „iF Design Award” odbywa się co roku w Niemczech i jest uważany za jeden z trzech najważniejszych konkursów wzornictwa przemysłowego na świecie, obok konkursów „Red Dot Award” oraz „International Design Excellence Award” (IDEA). W tym roku do konkursu zgłoszono w sumie 11 tys. produktów z całego świata, które walczyły o uznanie w dziewięciu różnych kategoriach.

Nasz sukces w tegorocznym konkursie „iF Design Award” jest wynikiem zaangażowania w tworzenie innowacyjnych, dobrej jakości rozwiązań na podstawie obszernych danych dotyczących wrażeń naszych klientów. Planujemy nadal oferować zróżnicowane produkty, które wyróżniają się innowacyjnością, zwiększają komfort użytkowania – powiedział Hwang Sung-Gul, dyrektor Firmowego Centrum Wzornictwa LG Electronics.

2023-05-18
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket