ACTION

Targi nowej sieci Sferis RTV AGD

Targi nowej sieci

Pod hasłem „Przyszłość zaczyna się tu i teraz!” odbyły się w Jachrance pierwsze targi sieci Sferis RTV AGD, zorganizowane przez Action. Tym samym warszawska spółka wraca ze zdwojoną siłą po kilku latach nieobecności w tym obszarze, z nowym konceptem sieci detalicznej i nowymi pomysłami na biznes.

Nie przez przypadek wybrano podwarszawską Jachrankę i komfortowy, przestronny hotel „Warszawianka”. To w tym miejscu przed laty miały miejsce liczne spotkania i imprezy organizowane przez Action SA dla partnerów handlowych.

W targach Home & Living Electronics wzięło udział szerokie grono wystawców dużego oraz drobnego AGD, elektroniki użytkowej oraz – co jest bez wątpienia nowością – przedstawiciele mebli kuchennych z segmentu premium czy marki związane z szeroko pojętym gospodarstwem domowym i ogrodem. Obecny koncept biznesowy Action i sieci Sferis RTV AGD obejmuje bowiem i te sektory rynku. Wśród wystawców mogliśmy spotkać więc takie marki i firmy jak Akpo, Amica, Atlas Kuchnie, Beko, Black + Decker, Taurus, Blaupunkt, Prime 3, Bosch, iRobot, Stadler Form, Electrolux, Gotie, Lux AGD, Maan, Medisana, MPM, Pyramis, Ravanson, Vileda czy Whirlpool.

Targi, poza okazją do zapoznania się z nowinkami technicznymi i technologicznymi, były też miejscem, gdzie w atmosferze zrozumienia można było porozmawiać o nawiązaniu współpracy z dynamicznie rozwijającą się siecią partnerską Sferis RTV AGD. Obecnie ma ona już 58 lokalizacji w całej Polsce, a jej plany są nad wyraz ambitne. Do końca 2024 r. Sferis RTV AGD ma zrzeszać minimum 300 podmiotów.

Niezmiernie cieszymy się, że po latach mogliśmy znów spotkać się z naszymi przyjaciółmi z handlu. Dziś Action i nasze nowe projekty to absolutnie nowa jakość usług e-commerce. Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu i naszemu know-how, wiemy, jak udzielić skutecznego wsparcia naszym partnerom, tak w świecie sprzedaży internetowej, jak i w klasycznym modelu handlowym, gdzie nadal funkcjonuje wiele rodzinnych sklepów AGD-RTV – podkreśliła Dominika Kopycka – dyrektor działu Home and Living w Action SA.

Na imprezę, która trwała dwa dni, przybyli kontrahenci z całej Polski. Wydarzenie prowadziła znana i lubiana prezenterka Dorota Gardias. Podczas uroczystej gali mówiono o wyjątkowym dziś modelu biznesowym Action SA oraz ambitnych planach rozwoju sieci Sferis RTV AGD. W jej trakcie uhonorowani zostali także partnerzy w kilku biznesowych kategoriach, a zwieńczeniem wieczoru były uroczysta kolacja i występ zespołu Łzy.

Spółka Action powstała w 1991 r. i początkowo oferowała głównie usługi w zakresie dystrybucji sprzętu IT. Wraz z dynamicznym rozwojem i wraz ze zmieniającym się rynkiem przekształciła się w dystrybutora wielobranżowego i zarazem właściciela marek własnych. Obecnie Action SA działa w obszarach IT, ICT, AGD-RTV, a także dom, ogród i prowadzi szereg projektów e-commerce. Od 2006 r. spółka jest notowana na GPW w Warszawie.

Targi nowej sieci

Na licznie przybyłych gości czekały przestronne wnętrza „Warszawianki” oraz przedstawiciele Action SA – na zdjęciu z prowadzącą, Dorotą Gardias.

Targi nowej sieci

Podczas targów czołowe marki z wielu sektorów rynku, w tym AGD-RTV, na żywo prezentowały przybyłym gościom wszechstronne możliwości swoich produktów.

Targi nowej sieci

Najaktywniejsze podmioty handlowe współpracujące z Action otrzymały wyjątkowo efektownie zaprojektowane statuetki biznesowe.

2023-05-09
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket