SAMSUNG

Kreatywne partnerstwo z Toiletpaper

Kreatywne partnerstwo

Firma Samsung razem z kreatywnym partnerem Toiletpaper stworzyli nowe, limitowane edycje paneli Bespoke, które zachęcają do odważnego wyrażania siebie i personalizacji przestrzeni kuchennej.

Samsung ogłosił współpracę z Toiletpaper, studiem kreatywnym, którego założycielami są artysta Maurizio Cattelan oraz fotograf Pierpaolo Ferrari. Partnerstwo pozwala wykorzystać unikalny i przełomowy styl artystyczny studia w limitowanej edycji paneli do lodówek Samsung Bespoke. Najważniejszym elementem filozofii Samsung Bespoke jest zmiana w myśleniu o projektowaniu urządzeń AGD w kierunku personalizacji i wyrażania siebie również przez sprzęty domowe. Pod wieloma względami Toiletpaper i Samsung mają podobną wizję twórczą, która zachęca do eksperymentowania z designem. W przypadku Bespoke ma to odzwierciedlenie w personalizacji urządzeń, podczas gdy Toiletpaper specjalizuje się w niekonwencjonalnych, awangardowych stylach artystycznych, które same w sobie są „statementem”.

W Samsungu nieustannie badamy ewolucję naszego języka projektowania, aby zapewnić naszym użytkownikom świeże, nowe sposoby wyrażania siebie poprzez nasze produkty – powiedział Ik Soo Choi, executive vice president and head of sales and marketing team of Digital Appliances Business at Samsung Electronics.

Współpraca z firmą Samsung nad nową limitowaną edycją projektów Bespoke Toiletpaper była dla nas niesamowitą okazją do rzucenia sobie kolejnego wyzwania – powiedział Maurizio Cattelan, współzałożyciel Toiletpaper. Cztery nowe projekty paneli Bespoke, które Samsung wprowadza we współpracy z Toiletpaper, to „Desert Lady”, „Lipsticks”, „Magic Mirror” i „Rose with Eyes”. Wzory „Lipsticks” i „Rose with Eyes” będą dostępne w modelach Bespoke, natomiast wzory „Magic Mirror” i „Dessert Lady” będą dostępne w modelach lodówek 1-drzwiowych i 4-drzwiowych. Te limitowane edycje wzorów paneli lodówek Toiletpaper będą dostępne w sprzedaży na rynkach światowych od pierwszej połowy roku.

Kreatywne partnerstwo
2023-05-08
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket