HULTAFORS GROUP

Anders Hülse prezesem działu PPE

Anders Hülse

Hultafors Group informuje o awansie Andersa Hülse na stanowisko prezesa działu Personal Protective Equipment (PPE) Europe z dniem 1 stycznia.

Na stanowisku tym zastąpi on Camillę Monefeldt Kirstein, która będzie dalej rozwijać się zawodowo poza Hulatfors Group. Portfolio sekcji PPE obejmuje marki odzieży roboczej: Snickers, Fristads, Eripio i Lejona, marki obuwia ochronnego: EMMA, Solid Gear i Toe Guard, jak również markę Hellberg Safety, specjalizującą się w zabezpieczeniach głowy. Martin Knobloch, CEO Hultafors Group, jest przekonany, że Anders Hülse wraz z zespołem kierowniczym PPE będzie kontynuował udaną ścieżkę wzrostu działu PPE Europe.

Anders dołączył do Hultafors Group jako dyrektor zarządzający marki Fristads przez jej przejęcie w marcu 2021 r. Jest związany z Fristads od 2015 r. i wraz zespołem udało mu się odwrócić sytuację Fristads – ustalić strategię zapewniającą rentowny wzrost i zrealizować ją. Jestem naprawdę szczęśliwy, że Anders robi teraz kolejny krok w naszej grupie, kierując działem PPE Europe, gdzie będzie mógł budować na silnych podstawach, a jednocześnie wykorzystać swoje szerokie doświadczenie z różnych ról w różnych branżach, żeby dział PPE znalazł się w miejscu, w którym chcemy być, czyli stał się europejskim liderem w branży środków ochrony osobistej segmentu premium. Dzięki swojemu doświadczeniu w połączeniu z jego postawą i osobowością, będzie on wspaniałym uzupełnieniem mojego zespołu zarządzającego – mówi Martin Knobloch.

Anders Hülse jest zaszczycony mianowaniem na stanowisko prezesa działu PPE. – Razem mamy wspaniałe zespoły, fantastyczne marki i silnego właściciela, tj. wszystkie składniki potrzebne do tego, żeby stać się niekwestionowanymi liderami rynku europejskiego w poszczególnych segmentach rynku naszych marek. Strategia, w tym koncentracja na bardziej zrównoważonym kierunku, będzie dla nas fundamentem na przyszłość. Zrobię wszystko, co w mojej mocy, żeby dział PPE odniósł sukces wraz ze wspaniałymi zespołami SGS, Hellberg, Emma i Fristads – mówi Anders Hülse.

2023-03-31
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket