Strona domowa / AGD MAŁE / Artykuły / Ekspres automatyczny

JURA

Ekspres automatyczny J8

Ekspres automatyczny

Nowa generacja popularnej na całym świecie linii J została wyposażona w szereg technicznych innowacji oraz udogodnień, które pozwalają wydobyć jeszcze więcej smaku i aromatu z dostępnych w menu ekspresu specjałów.

Ekspres automatyczny JURA J8 przygotowuje aż 31 klasyków kawowych, a dodatkowo miłośników kawy mlecznej przenosi w zupełnie nowy wymiar przyjemności dzięki funkcji Sweet Foam. Rozwiązanie to aromatyzuje mleczną piankę ulubionym syropem. Wybierając rodzaj oraz ilość syropu, możemy dostosować smak oraz intensywność pianki mlecznej do swoich osobistych preferencji. Dzięki unikalnej funkcji Sweet Foam ekspres J8 może tworzyć modne specjały, takie jak Sweet Latte, już za naciśnięciem jednego przycisku.

Innowacyjny młynek P.A.G.2+ z funkcją kontroli aromatu pozwala dostosować grubość mielenia do indywidualnych preferencji dzięki wskazówkom dostępnym na wyświetlaczu. W zależności od wybranego specjału opcja kontroli aromatu może zalecić ustawienie stopnia zmielenia na „łagodne” lub „intensywne”. Pozwala to dostosować intensywność specjału w filiżance jeszcze przed rozpoczęciem mielenia. Zarówno młynek P.A.G.2+ z aktywnym systemem kontroli stopnia mielenia, jak i jednostka zaparzająca 8. generacji z procesem parzenia 3D zapewniają optymalne rezultaty i maksimum smaku za każdym razem.

Czujnik filiżanki Coffee Eye to „inteligentne” rozwiązanie, które sprawia, że przygotowanie idealnej kawy staje się jeszcze łatwiejsze. Funkcja wykrywa położenie filiżanki pod wylewką i automatycznie dostosowuje do niego wybór specjałów na wyświetlaczu. Dodatkowo Coffee Eye nie pozwoli przypadkowo przygotować specjału, jeśli pod wylewką nie znajduje się filiżanka. Komfort i bezpieczeństwo użytkowania to cechy, dzięki którym przygotowanie ulubionych specjałów kawowych staje się wyjątkową przyjemnością.

Jak przystało na ekspresy automatyczne marki JURA, model J8 wyróżnia się wyjątkowym designem, nawiązującym do wielokrotnie nagradzanego wzornictwa producenta. Urządzenie wyposażono w duży, kolorowy ekran dotykowy, dzięki któremu obsługa jest wyjątkowo łatwa i wystarczy naciśnięcie przycisku, żeby wybrać odpowiedni tryb pracy. Dostępność dwóch wariantów kolorystycznych (Piano Black oraz Piano White) sprawia, że bez trudu wybierzemy wersję idealnie pasująca do pomieszczenia. Dodatkowej atrakcyjności dodają detale, jak podświetlenie filiżanek w kolorze bursztynowym lub białym.

Ekspres automatyczny
2023-03-16
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket