Strona domowa / AGD MAŁE / Artykuły / Zdobywcą prestiżowej nagrody

BSH

Zdobywcą prestiżowej nagrody MX

Zdobywcą prestiżowej nagrody

Firma BSH w Rzeszowie otrzymała prestiżową nagrodę dla przedsiębiorstw produkcyjnych. Wyróżnienie „MX Award” jest przyznawane raz w roku przez jury złożone z najlepszych ekspertów z branży przemysłowej i firm produkcyjnych z Niemiec.

Nagroda, której pełna nazwa brzmi „Manufacturing Excellence Award”, trafiła do rzeszowskiego oddziału BSH w dwóch kategoriach. Firma została doceniona na innowacyjne procesy oraz kulturę przywództwa i integrację pracowników. Komisja konkursowa doceniła przede wszystkim dobrą organizację firmy, a także wdrożony program „Most4Us”, który wspiera realizację strategii spółki. Eksperci zwrócili też uwagę na wysoki poziom integracji pracowników oraz szereg benefitów, jakie BSH im zapewnia. W kategorii „Innowacyjne procesy” BSH w Rzeszowie zostało docenione za projektowanie i wdrażanie nowoczesnych rozwiązań, a także wysokie standardy jakości. – Jestem bardzo dumny z otrzymania tej prestiżowej nagrody. Chciałbym bardzo podziękować wszystkim pracownikom z Rzeszowa za nieustanne wsparcie – powiedział Richard Dalacker, dyrektor BSH w Rzeszowie.

BSH produkuje na Podkarpaciu kapsułkowe ekspresy do kawy, maszynki do mielenia i odkurzacze. Ten sprzęt gospodarstwa domowego marek Bosch i Siemens trafia do klientów głównie z Europy Zachodniej, a także z innych regionów świata oraz z Polski. Poza tym w rzeszowskim Centrum Badań i Rozwoju BSH opracowywane i testowane są nowoczesne modele urządzeń wprowadzane do produkcji w fabrykach BSH w innych krajach. Firma poszukuje właśnie inżynierów, konstruktorów i stażystów do Centrum Badań i Rozwoju, którzy w międzynarodowych zespołach będą pracowali nad nowymi technologiami w branży AGD.

Ostatnie lata były dla fabryki BSH w Głogowie Małopolskim okresem głębokiej modernizacji. Nowe przestrzenie dla pracowników, nowoczesne maszyny produkcyjne, zaawansowane urządzenia pomiarowe – to tylko niektóre z niedawno zrealizowanych inwestycji. BSH w Rzeszowie wykorzystuje rozwiązania ze świata przemysłu 4.0. Pracowników wspierają roboty, m.in. autonomiczne wózki transportowe. Firma korzysta też z techniki wirtualnej rzeczywistości. Inżynierowie zakładają okulary VR, żeby projektować np. linie produkcyjne. Firma zwiększa swoje moce produkcyjne. W 2022 r. BSH wyprodukowało w Rzeszowie ponad 2 mln urządzeń.

Zdobywcą prestiżowej nagrody
2023-03-12
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket