GORENJE

Pralki linii Essential

Pralki linii

Zachowanie czystości ubrań to niezwykle istotny element codziennej higieny. Dokładność prania to gwarancja usunięcia zabrudzeń oraz niewidocznych gołym okiem bakterii, które mogą mieć negatywny wpływ na nasze zdrowie. Z punktu widzenia zarówno higieny, jak i troski o jakość ubrań wybór pralki ma olbrzymie znaczenie. Naprzeciw potrzebom konsumentów wychodzi marka Gorenje, prezentując modele pralek z linii Essential.

Linia pralek Essential marki Gorenje wyposażona została w szereg innowacyjnych funkcji, których zadaniem jest ułatwienie codziennych obowiązków. To nie tylko nowoczesne rozwiązania, ale i przydatne funkcje oraz tryby, które piorą zarówno szybko, jak i skutecznie.

Każdy dąży do prania, które skutecznie usunie zabrudzenia, jednocześnie nie uszkadzając tkanin. Skuteczność prania zaczyna się już na etapie budowy urządzenia, dlatego w pralkach Essential marka Gorenje stawia na unikatowy kształt bębna o nazwie WaveActive. Jego wnętrze pokrywa wzór w kształcie fali, który jest niezwykle delikatny dla każdego rodzaju tkaniny. Połączenie kształtu bębna z wypukłymi falistymi zbierakami sprawia, że materiał podczas prania zostaje zmiękczony, a włókna rozluźnione, co umożliwia dokładne czyszczenie ubrań. Za dużą skuteczność oraz wydajność urządzenia odpowiada także silnik inwerterowy. Wyróżniają go duża moc (1900 W) oraz bardzo cicha praca (poziom hałasu do 76 dB). Tak wydajny silnik gwarantuje oszczędność energii w każdym cyklu oraz długą trwałość urządzenia.

Coraz częściej można spotkać wykorzystanie pary w nowoczesnych urządzeniach pralniczych. Jej zastosowanie zwiększa skuteczność prania, a także nadaje wyjątkową miękkość tkaninom. Pralka WNEI94AS/ PL z linii Essential marki Gorenje wyposażona została w system SteamTech, który wykorzystuje parę wodną. Stosowany w ostatnim cyklu suszenia, zapewnia dodatkową pielęgnację ubrań – zmniejsza zagniecenia i usuwa nieprzyjemne zapachy. Wykorzystanie pary podczas prania ma również pozytywne zastosowanie higieniczne – usuwa o wiele więcej bakterii i drobnoustrojów niż pranie tradycyjne. Funkcja parowa w pralkach Essential umożliwia także odświeżenie nieznacznie zabrudzonych ubrań bez konieczności ich prania.

Pralki Essential zostały wyposażone w 3 programy przeznaczone do prania różnych tkanin, takich jak bawełna, wełna oraz tkaniny syntetyczne, a dodatkowo aż w 12 programów dodatkowych. Wśród nich wspomniany intensywny program PowerWash 59’, a także program Pets, który podczas cyklu usuwa sierść zwierząt. Pralki Essential wyposażone są również w samoczyszczący program SterilTub, który wspomaga użytkownika w utrzymaniu w czystości bębna pralki.

Pralki Essential marki Gorenje wyposażone są w program intensywnego prania PowerWash59”. Pranie w tym programie jest odpowiednie dla połowy obciążenia bębna. Dzięki intensywnemu odwirowywaniu przy maksymalnej prędkości cykl skutecznego prania zajmuje mniej niż godzinę. To nie tylko oszczędność czasu, ale również energii elektrycznej i wody. Urządzenia oznaczają się najwyższą klasą energetyczną – A. Z myślą o ochronie środowiska spełniają najwyższe standardy dotyczące wydajności energetycznej i oszczędności wody.

Pralki linii
Pralki linii
2023-03-06
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket