SIEMENS

Zmywarka wolnostojąca SR23EI28ME

Zmywarka wolnostojąca

W ofercie marki Siemens dostępna jest funkcjonalna zmywarka wolnostojąca SR23EI28ME. Zastosowano w niej wiele innowacyjnych rozwiązań technicznych, które zapewniają wygodne, a co najważniejsze – skuteczne zmywanie nawet najdelikatniejszych naczyń. Urządzenie jest kompatybilne z platformą Home Connect.

Zdalne sterowanie urządzeniem, powiadomienia i wybór najlepszych programów oraz funkcji dostępne są dzięki kompatybilności z Home Connect. Wystarczy połączyć zmywarkę w ramach lokalnej sieci internetowej z bezpłatną aplikacją dostępną na urządzenia mobilne z systemami iOS i Android. Dzięki opcji Favourite możemy zapisać ulubione kombinacje programów i funkcji dodatkowych. Zaprogramowane ustawienie można włączyć bezpośrednio na panelu sterującym zmywarki. Może to być na przykład połączenie funkcji ExtraDry (Suszenie Extra) z programem Eco 50°. Za pomocą aplikacji Home Connect, obsługiwanej za pomocą smartfona lub tabletu, możemy ustawić wiele programów dzięki opcji Ulubione, żeby następnie aktywować je jednym dotknięciem.

Dzięki funkcji Strefa Intensywna w jednym cyklu można myć naczynia o różnym stopniu zabrudzenia i wykonane z różnych materiałów, np. mocno zabrudzone garnki i patelnie w dolnym koszu, a szkło i porcelanę w górnym. Aktywacja funkcji sprawia, że dolna część zmywarki staje się strefą intensywnego mycia (z podwyższonym ciśnieniem i temperaturą wody), a w tym samym czasie zawartość górnego kosza traktowana jest odpowiednio delikatnie. Dla jeszcze większej wygody użytkowania nowa zmywarka została wyposażona w trzecią szufladę – vario3, w której można umieścić nie tylko sztućce, ale również inne drobne elementy zastawy stołowej. Inną praktyczną funkcją, o której warto wspomnieć, jest system koszy varioFlex, który zapewnia wygodny załadunek zmywarki, a także zwiększa elastyczność rozmieszczenia naczyń.

Nowa zmywarka wolnostojąca marki Siemens z odkrytym panelem to kompaktowe urządzenie o szerokości 45 cm, które pomieści aż 10 kompletów naczyń w jednym cyklu.

Zmywarka wolnostojąca
2023-03-05
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket