Strona domowa / / Artykuły / Zmywarki do zabudowy

ASKO

Zmywarki do zabudowy DBI344ID.B i DBI344ID.W

Zmywarki do zabudowy

Inteligentne, wyposażone w nowoczesne funkcje, a przy tym trwałe i zrównoważone dla środowiska – to najczęstsze cechy przypisywane najbardziej zaawansowanym technicznie urządzeniom wyposażenia domowego. Czy zmywarki mogą łączyć wszystkie te cechy? Skandynawska marka Asko, tworząc najlepszej jakości sprzęt, od 70 lat udowadnia, że jest to możliwe. Oto najnowsze produkty, jakie wprowadza Asko na polskim rynku w tym segmencie.

Asko, skandynawski producent najlepszej jakości urządzeń AGD klasy premium, wprowadza nowe zmywarki do zabudowy, będące częścią generacji DW60, które określa mianem najbardziej niezawodnych i najwydajniejszych na świecie. Nowe zmywarki Asko to bez wątpienia doskonałe połączenie innowacyjnej techniki, zrównoważonych rozwiązań i ponadczasowego wzornictwa. Zmywarki DBI344ID.B i DBI344ID.W, różniące się kolorem frontu, zaprojektowane i rygorystycznie testowane w warunkach odpowiadających 20-letniemu okresowi regularnego użytkowania, zapewniają doskonałe rezultaty zmywania i suszenia. Oferują największą na świecie wysokość załadunku, najmniejsze możliwe zużycie wody i energii, a ich solidna konstrukcja i dobrej jakości materiały pozwolą uniknąć kosztownych napraw i wymiany części.

Firma Asko opracowała cały szereg innowacyjnych rozwiązań, pozwalających uzyskać najlepsze możliwe rezultaty czyszczenia. Nowe modele zmywarek zostały wyposażone w rozwiązania, które ułatwiają codzienne obowiązki i zapewniają maksymalny komfort użytkowania na każdym etapie pracy urządzeń. Dzięki „inteligentnemu” systemowi Super Cleaning naczynia nie muszą być płukane przed włożeniem do zmywarki. Po uruchomieniu urządzenia najpierw następuje faza mycia wstępnego, podczas którego usuwane są z naczyń wszystkie większe zabrudzenia. Następnie system samodzielnie oczyszcza filtr, wnętrze zbiornika i uruchamia wybrany program zmywania. Nowa linia zmywarek ma precyzyjny system natryskowy, zaprojektowany tak, by dotrzeć do każdej części zmywarki – bez względu na to, jaki program jest używany. System 9 Spray równomiernie rozprowadza wodę po całym urządzeniu, dzięki czemu wszystkie przedmioty znajdujące się w zmywarce są dokładnie czyszczone, niezależnie od rodzaju załadunku i stopnia zabrudzenia. Ponadto nowe zmywarki oferują program Higiena, który myje i płucze naczynia w temperaturze 70 °C, zatem jest idealny do butelek dla niemowląt, desek do krojenia czy słoików na domową marmoladę. Dodatkową skuteczność i wydajność zapewnia opracowana przez ekspertów Asko funkcja Turbo Combi Drying, która odparowuje wodę i za pomocą wentylatora odprowadza wilgotne powietrze na zewnątrz komory zmywania. Następnie, wykorzystując specjalne czujniki, zmywarka automatycznie otwiera drzwi, żeby dokończyć suszenie załadunku ciepłym powietrzem z wnętrza domu. Firma Asko zadbała także o maksymalny komfort i wygodę użytkowników. Nowe sprzęty cechuje duża wysokość załadunku, wynosząca aż 54 cm, oraz duża pojemność. Dzięki temu nowe modele pomieszczą aż 14 kompletów naczyń oraz najbardziej nieporęczne sprzęty kuchenne. Elastyczność załadunku zapewniają system Flexi Racks i 3 ruchome kosze. Składane i rozkładane rzędy, regulowana wysokość stelaży oraz dźwignie Instant Lift, ułatwiające wyjmowanie koszy, pozwalają na niemal dowolną konfigurację wnętrza i łatwe ładowanie zmywarki. Skandynawskie korzenie marki przejawiają się także w minimalistycznym wzornictwie produktów, charakteryzującym się czystą paletą kolorów i wykorzystaniem naturalnych materiałów. Dzięki temu urządzenia Asko idealnie harmonizują z wystrojem każdego mieszkania. Dbałość o szczegóły widoczna jest także wewnątrz urządzenia. Wszystkie wewnętrzne elementy zmywarki są wykonane w kolorze ciemnoszarym, natomiast dla lepszej orientacji i wygody użytkowania niektóre części zostały zaakcentowane limonkowym kolorem. W ten sposób producent wyróżnił elementy, które można regulować.

Zmywarki do zabudowy
Zmywarki do zabudowy
2023-03-03
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket