BSH

Z ofertą międzynarodowych, płatnych staży

Z ofertą międzynarodowych,

BSH, producent AGD marek Bosch i Siemens, zaprosił absolwentów wyższych uczelni na płatne międzynarodowe staże w różnych działach i lokalizacjach BSH. Rekrutacje trwały do końca lutego. Każdy uczestnik programu „Global Graduate Accelerator”, który ukończy staż z pozytywną oceną, otrzyma propozycję zatrudnienia w BSH.

Absolwenci zakwalifikowani do programu „Global Graduate Accelerator” odbędą roczne staże w różnych działach i lokalizacjach BSH, które sami wybiorą. Każdy z uczestników spędzi od trzech do czterech miesięcy w Monachium, gdzie znajduje się główna siedziba Grupy BSH. Następnie stażysta będzie przez podobny okres zdobywał doświadczenie w jednej z niemieckich lokalizacji produkcyjnych BSH, a w trzecim etapie wybierze się do wybranego przez siebie kraju. Mogą to być: Polska, Hiszpania, Turcja, Izrael, Niemcy, Słowenia lub Holandia. Podczas całego programu stażystą będzie opiekował się doświadczony mentor. Stażyści będą otrzymywali wynagrodzenia oraz środki na pokrycie kosztów zakwaterowania. BSH zapraszał na staże absolwentów wyższych uczelni, którzy niedawno ukończyli studia i są na początku swojej zawodowej kariery. Oferta została skierowana do absolwentów różnych kierunków i uczelni, którzy nie mają jeszcze dużego doświadczenia zawodowego. Oferta staży w ramach „Global Graduate Accelerator” obejmuje działy marketingu i sprzedaży, IT i technologii cyfrowych, administracji biznesu, działalności operacyjnej i zarządzania. Na kandydatki i kandydatów czeka kilkanaście miejsc. Oferta stażu została przedstawiona na specjalnie utworzonej stronnie WWW, przez którą można było od razu aplikować.

Z ofertą międzynarodowych,
2023-03-03