MPM

Termorobot iCoook 2.0 MRK-38

Termorobot iCoook 2.0

Wielofunkcyjny robot gotujący MPM iCoook cieszy się ogromną popularnością wśród konsumentów. Nowa wersja urządzenia oferuje jeszcze większe możliwości, dzięki którym przygotowywanie potraw zajmuje mniej czasu i jest łatwiejsze.

Kontrola urządzenia jest intuicyjna i odbywa się za sprawą wbudowanego, czytelnego i dużego, bo aż 7-calowego, ekranu dotykowego. Termorobot iCoook 2.0 MRK-38 marki MPM został wyposażony w nowoczesny system łączności Wi-Fi, który pozwoli na aktualizację bazy przepisów. Na wyciągnięcie ręki są setki przepisów krok po kroku, dostępne w języku polskim, angielskim i ukraińskim. Obsługa urządzenia jest na tyle łatwa, że nawet najmłodsi adepci sztuki kulinarnej przygotują pod okiem dorosłych przepyszne potrawy. Integralną częścią unikatowego wielofunkcyjnego robota MPM iCoook 2.0 MRK-38 jest dzbanek ze stali nierdzewnej o pojemności maksymalnej 4,5 l (pojemność użytkowa to 3,5 l). Ma otwór w pokrywie, umożliwiający dodawanie produktów w czasie pracy bez ryzyka pobrudzenia blatu kuchennego, oraz wygodną rączkę dla komfortu użytkowania.

Urządzenie ma 8 automatycznych programów: zagniatanie, gotowanie na parze, funkcję powolnego gotowania sous vide, gotowanie, rozdrabnianie, siekanie, tryb turbo oraz ważenie. Robot został też wyposażony w funkcję rewersu (obroty wsteczne silnika), funkcję interwału (zmienna praca), regulację temperatury w zakresie od 37 do 130 ℃ (co 1 ℃), wbudowaną wagę z możliwością pomiaru w zakresie 0 – 5 kg (co 1 g), timer od 0 do 90 min (co 1 s) i 12-stopniową regulację prędkości. Ten szeroki wachlarz możliwości gwarantuje, że przygotowanie najbardziej zaawansowanych potraw nie będzie już stanowiło problemu.

Termorobot iCoook 2.0

Jako, że bezpieczeństwo użytkowania jest priorytetem dla producenta, termorobot iCoook 2.0 MRK-38 wyposażony został w funkcję alertu wysokiej temperatury, zabezpieczenie przed włączeniem przy nieprawidłowym montażu urządzenia, automatyczne wyłączenie urządzenia po zakończonej pracy po 5 minutach bezruchu, uruchomienie urządzenia i zakończenie pracy sygnalizowane dźwiękiem oraz zapewniające stabilność podczas pracy gumowe, antypoślizgowe nóżki.

Wraz z termorobotem iCoook 2.0 otrzymamy szereg przydatnych akcesoriów wykonanych z elementów plastikowych niezawierających bisfenolu (BPA free): nóż do siekania i wyrabiania, przystawkę do mieszania zup i innych potraw, motylek do ubijania masła, majonezu i lekkich kremów, naczynie do gotowania na parze z pokrywą i tacą, koszyk do gotowania produktów sypkich, np. kasz, ryżu itp., dwustronną pełną tarcza do krojenia w plastry i siekania oraz dodatkową pokrywa z popychaczem, łopatkę i miarka z podziałką – 10 ml, 20 ml, 30 ml.

Termorobot iCoook 2.0
2023-02-12
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket