Strona domowa / / Artykuły / Czajnik elektryczny C280C Elli

ELDOM

Czajnik elektryczny C280C Elli i toster TO280C Tosti

Czajnik elektryczny C280C Elli

Stylowa seria Diamond Collection sygnowaną marką Eldom to urządzenia, które powinny być nieodłącznymi elementami porannych śniadań. Producent uzupełnił ofertę o funkcjonalny czajnik oraz toster.

Czajnik Eldom C280C Elli ma pojemność 1,7 l. Na boku umieszczono czytelny wskaźnik poziomu wody. Jest wykonany z tworzywa sztucznego, a przy jego produkcji wykorzystane zostały dobrej jakości podzespoły marki Strix, które gwarantują oszczędność energii, sprawne działanie urządzenia oraz pełne bezpieczeństwo. Czajnik ma potrójny system zabezpieczeń oraz filtr siatkowy oczyszczający wodę. Obrotowa podstawa oraz lampka kontrolna czynią jego użytkowanie niezwykle wygodnym. Urządzenie ma kolor czarny, jednak dostępny jest również wariant biały (C280B).

Toster TO280C Tosti przeznaczony jest do opiekania pieczywa oraz do odgrzewania go na specjalnej nadstawce do opiekania. Urządzenie wyposażone jest w system centralnego ułożenia pieczywa – oznacza to, że umieszczony wewnątrz mechanizm dostosowuje się automatycznie do grubości kromek i umieszcza je w pozycji centralnej między częściami grzewczymi. Toster ma siedmiostopniową regulację mocy opiekania oraz dwa szerokie miejsca na grzanki. Co ważne, urządzenie wyposażono także w funkcję odmrażania pieczywa. Nienagrzewająca się obudowa oraz wygodna tacka na okruchy zapewniają bezpieczne i wygodne użytkowanie. Zestaw urządzeń z serii Diamond Collection możemy uzupełnić o funkcjonalny jajowar EM101C Eggo.

Czajnik elektryczny C280C Elli
2023-02-10
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket