SHARP

Telewizory Ultra HD Android TV z serii FN

Telewizory Ultra HD Android TV z serii

Wraz z serią FN firma Sharp prezentuje doskonale wyposażone telewizory Ultra HD ze średniej półki, o przekątnych 40, 50, 55 i 65 cali, łączące w sobie zaawansowaną technikę wyświetlania obrazu i reprodukcji dźwięku.

Seria FN firmy Sharp to telewizory 4K Ultra HD z systemem Android TV (wersja 11) o eleganckiej, bezramkowej konstrukcji i aluminiowej podstawie.

Istotnym kryterium dobrej jakości strumieniowego obrazu HDR i Dolby Vision (obecnego w Netfilx, Disney+ czy Amazon Prime) jest jego jasność, dochodząca do 400 nt (w zależności od rozmiaru). To o około 20 proc. więcej niż średnia rynkowa dla innych modeli z Androidem z tego przedziału cenowego. Inspirowany kinem system HDR – Dolby Vision – zapewnia duży zakres dynamiczny obrazu, co przekłada się na realistyczną jakość treści 4K. Ponadto dla dodatkowego odtwarzania treści multimedialnych telewizory wyposażono w cztery wejścia HDMI 2.1, dwa porty USB, czytnik kart mikro-SD i Wi-Fi. System Android 11 zapewnia wiele opcji rozrywki i oferuje preinstalowane aplikacje, takie jak Netflix, YouTube, Google Play Movies & TV i Prime Video, a także Sklep Google Play i liczne biblioteki multimediów. Wszystkie najlepsze aplikacje rozrywkowe, takie jak Disney+, HBO Max czy DAZN, są dostępne w sklepie Google Play. Zintegrowany Asystent Google zapewnia szybkie i pomocne wsparcie w codziennym użytkowaniu telewizora przez sterowanie głosowe. System głośników firmy Harman Kardon zapewnia wyjątkowe wrażenia dźwiękowe podczas oglądania filmów i słuchania muzyki. Konstrukcja dwudrożna z głośnikami wysokotonowymi zapewnia klarowność dźwięków, a duże głośniki dostarczają niskie tony. Kolejny prestiżowy partner firmy Sharp w dziedzinie audio, firma DTS, dostarczył zestaw kodeków DTS:X i umożliwił postprocessing sygnału DTS Virtual:X, zapewniając wciągające wrażenia dźwięku surround. Obydwie techniki zapewniają realistyczny, trójwymiarowy dźwięk o dużej głębi.

Telewizory Ultra HD Android TV z serii
Telewizory Ultra HD Android TV z serii
2023-01-28
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket