CIARKO DESIGN

15 proc. rabatu na „złoto”

15 proc.

Firma Ciarko, jeden z największych producentów okapów w Polsce, ma w ofercie innowacyjną, a jednocześnie wyjątkową pod względem wzornictwa linię Ciarko Design. Są w niej dwa wyspowe modele: Tubus i Tubus W, które wyróżniają minimalistyczne wzornictwo, nowoczesne funkcje, a dodatkowo modele w kolorze złota zostały objęte 15-procentowym rabatem.

Okapy Tubus i Tubus W wykorzystują prostą geometryczną walcowatą formę, pozbawioną zbędnych przycisków czy wyświetlaczy. Za sprawą kształtu oraz nietypowego oświetlenia LED w formie okręgu przypominają stylowe lampy.

Obydwa modele obsługuje system sterowania gestami GestureControl. Aby włączyć urządzenie, wystarczy w pobliżu okapu przesunąć poziomo dłoń od lewej do prawej. W podobny sposób można zwiększyć szybkość pochłaniania. Taki bezdotykowy system sterowania ułatwia nie tylko obsługę sprzętu, ale także utrzymanie go w czystości. Do obsługi można wykorzystać również pilot zdalnego sterowania. Okap może pracować w trybie wyciągu lub pochłaniacza. Zastosowany w nim innowacyjny i cichy silnik bezszczotkowy (BLDC, od ang. BrushLess Direct-Current motor) oczyszcza powietrze w krótkim czasie i nie zakłóca spokoju domowników nawet podczas pracy na najwyższym biegu. Maksymalny poziom hałasu wytwarzanego podczas pracy urządzenia nie powinien przekraczać 61 dB. Modele Tubus i Tubus W świetnie radzą sobie nawet w wypadku dużych, otwartych pomieszczeń. Urządzenia są dostępne w kilku stylowych kolorach, a wersja „złota” do 15 lutego 2023 r. objęta jest 15procentowym rabatem.

Promocja dotyczy prawa do skorzystania przez uczestnika z możliwości zakupu okapu marki Ciarko Design model Tubus lub Tubus W w kolorze złotym, po obniżonej cenie o 15 proc. w stosunku do ceny obowiązującej przed rozpoczęciem promocji. Wszystkie szczegóły promocji dostępne są na stronie producenta, pod adresem: https://ciarkodesign.com/promocja-15-na-okapy-tubus-i-tubus-w/

2023-01-21
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket