BOSCH

Roboty OptiMUM z 10-letnią gwarancją na silnik

Roboty OptiMUM

Modele z linii OptiMUM to najwydajniejsze roboty wielofunkcyjne w ofercie marki Bosch. Jakość produktów potwierdza nowa akcja promocyjna.

Rejestracja nowego robota kuchennego OptiMUM oraz aktywacja 10-letniej dodatkowej gwarancji na silnik przez Internet jest bezpłatna, prosta i zajmie tylko kilka minut. Możemy to zrobić do 6 miesięcy od daty zakupu urządzenia. Po zakończeniu rejestracji na profilu użytkownika MyBosch w zakładce „Moje produkty” pojawi się certyfikat dodatkowej gwarancji. Założenie konta umożliwia korzystanie z bogatej gamy ofert oraz usług, a także dostęp do aktualnych promocji i nowości.

Po dokonaniu rejestracji urządzenia przez klienta końcowego producent zapewnia gwarancję w przypadku usterki silnika, która jest bezspornie spowodowana wadą materiałową lub produkcyjną, jeśli zostanie ona zgłoszona nie później niż 30 dni od dnia jej wykrycia w okresie obowiązywania gwarancji.

BSH gwarantuje sprawne działanie silników wszystkich wyprodukowanych robotów kuchennych OptiMUM Serie 8 marki Bosch o kodach produktów rozpoczynających się od MUM9 zakupionych w dniu 1 grudnia 2022 r. lub później w okresie 10 lat od daty wydania urządzenia pierwszemu kupującemu. Ujawnione w tym okresie wady będą usuwane bezpłatnie na terenie Rzeczypospolitej Polskiej przez fabryczny lub autoryzowany serwis.

W wypadku braku możliwości dokonania naprawy lub jej niepowodzenia gwarant wymieni urządzenie na takie samo, a w razie braku urządzenia wymieni na model o podobnych parametrach oraz o równoważnej wartości, przy czym „równoważny” oznacza mający co najmniej te funkcje (lub więcej). Nowe urządzenie zostanie dostarczone do klienta końcowego bezpłatnie w okresie gwarancyjnym.

Szczegółowy regulamin promocji dostępny jest na stronie www.bosch-home.pl.

2023-01-13
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket