Strona domowa / AGD MAŁE / Artykuły / Do 12 miesięcy

THOMAS

Do 12 miesięcy dodatkowej gwarancji na odkurzacze

Do 12 miesięcy

Specjalizująca się w dostarczaniu najlepszej klasy odkurzaczy z filtrem wodnym marka Thomas, pewna jakości swoich produktów, oferuje klientom możliwość bezpłatnego przedłużenia gwarancji.

Akcja obejmuje wszystkie odkurzacze dostępne w ofercie firmy i pozwala za darmo przedłużyć gwarancję o kolejne 6 lub 12 miesięcy (w zależności od modelu). Aby otrzymać przedłużenie gwarancji, wystarczy zarejestrować urządzenie na stronie www.thomas-register.net. Do rejestracji konieczne są numer seryjny urządzenia oraz dowód zakupu. Przedłużenie gwarancji następuje automatycznie po rejestracji produktu i dotyczy tylko urządzeń zakupionych z autoryzowanego kanału dystrybucyjnego marki w Polsce.

Marka Thomas prowadzi specjalny serwis gwarancyjny w usłudze door to door dla użytkowników odkurzaczy w Polsce. Obejmuje on wszystkie urządzenia marki Thomas na gwarancji. W razie awarii odkurzacza lub jego części klienci nie muszą dostarczać urządzenia do miejsca zakupu, żeby zgłosić reklamację. Wystarczy wejść na stronę www.serwisthomas.pl, by za pośrednictwem maila zgłosić problem bezpośrednio do serwisu. Autoryzowany serwis kontaktuje się z klientem, uzgadniając wszelkie szczegóły. Jeżeli urządzenie będzie wymagało naprawy, serwis odbierze odkurzacz z miejsca wskazanego pr zez klienta oraz odeśle z powrotem po naprawie. Usługa ta obejmuje wszystkie urządzenia marki Thomas sprzedane przez polskich partnerów firmy, które są objęte gwarancją producenta. Serwis odkurzaczy Thomas to wygodny i szybki sposób na zgłoszenie reklamacji.

2023-01-09
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket