FRANKE

Chłodziarka do wina Mythos

Chłodziarka do wina

Franke przedstawia winiarkę Mythos. Może ona towarzyszyć każdemu w ekscytującej podróży po bogatym świecie smaków i aromatów wina. Nowość jest uzupełnieniem linii urządzeń do zabudowy premium. Pomoże przechowywać kolekcję znakomitych trunków i zagwarantuje, że na długo zachowają swoje walory.

Winiarka Mythos ma 45 cm szerokości, co umożliwia zamontowanie jej w jednej linii obok piekarnika, mikrofalówki czy ekspresu do kawy. Nowość pomyślana jest jako uzupełnienie linii urządzeń premium szwajcarskiego producenta, obejmującej również okapy i płyty indukcyjne. Pozwala to stworzyć harmonijny pod względem funkcji i designu system kuchenny. Jest to również rozwiązanie opowiadające potrzebom współczesnych użytkowników kuchni i ich stylu życia. Warto podkreślić, że wszystkie modele z linii Mythos cechują się doskonałymi parametrami, wyjątkową jakością i minimalistycznym wzornictwem. Dlatego świetnie wpisują się w najbardziej wyrafinowaną zabudowę kuchenną.

Winiarka Mythos oferuje szereg praktycznych funkcji. Pomieści do 24 butelek, które przechowywane są na trzech wysuwanych, wykonanych z drewna dębowego półkach. Butelki są świetnie wyeksponowane i zawsze widzimy ich etykiety. Szybkie odnalezienie wina ułatwia również najlepsze w swojej klasie oświetlenie LED. Dzięki chłodziarce Mythos w prosty sposób można zaprezentować gościom posiadaną kolekcję wina, z której będą mogli wybrać rocznik idealnie pasujący do okazji. Dodatkowo ergonomiczne otwierane na bok drzwi pomagają w łatwy sposób sięgnąć po każdą butelkę.

W czasie długiego przechowywania wina ważne są stabilna temperatura, odpowiednia wilgotność oraz ochrona przed światłem i promieniowaniem UV. Dzięki zachowaniu optymalnych warunków ten wymagający alkohol nie straci swojej jakości. Dlatego temperaturę w chłodziarce można regulować w zależności od potrzeb – od 4 °C do 18 °C, a w jej wnętrzu utrzymuje się stała temperatura, co zapewnia winu stabilne warunki i pomaga na długo zachować jego właściwości. Temperatura cały czas jest monitorowana i widoczna na wewnętrznym wyświetlaczu. Z kolei szkło z filtrem UV chroni przed światłem, którego nadmiar jest niekorzystny dla długo przechowywanego wina i źle wpływa na jego walory smakowe.

Chłodziarka do wina
Chłodziarka do wina
2023-01-09
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket