Strona domowa / AGD DUŻE / Artykuły / Franke Home Solutions z kampanią reklamową pod hasłem „Twój dom jest Twoją sceną”

FRANKE

Franke Home Solutions z kampanią reklamową pod hasłem „Twój dom jest Twoją sceną” [promocja]

Franke Home Solutions z kampanią reklamową pod hasłem „Twój dom jest Twoją sceną”

Z końcem 2022 r. ruszyła nowa kampania reklamowa Franke Home Solutions – „Twój dom jest Twoją sceną”. Jest ona naturalnym następstwem i wyrazem zmian, jakie zaszły w firmie po jej niedawnym rebrandingu. Kampania realizowana jest również na innych europejskich rynkach.

W postpandemicznych czasach kuchnia stała się centralnym punktem domu, wielofunkcyjnym „centrum dowodzenia”. Kampania Franke śmiało oddaje tego ducha czasów i odpowiada współczesnemu stylowi życia. Realizowana jest w formie spotu emitowanego w kanałach cyfrowych. Ukazuje zalety gotowania w domu, gdzie każde przygotowanie posiłku może być ekscytującym przeżyciem.

Kampania „Twój dom jest Twoją sceną”

Spot „Twój dom jest Twoją sceną” zabiera widzów w codzienność dwojga młodych osób, entuzjastów doskonałej kuchni. Ukazuje ją jako dostępną dla każdego scenę serwowania dań, jako miejsce cieszenia się z kulinarnych efektów. Kampania Franke Home Solutions koncentruje się na najnowszych i najnowocześniejszych urządzeniach kuchennych z kategorii premium. Należą do nich piekarniki, płyta indukcyjna i ekspres do zabudowy z linii Mythos. Na ekranie widzimy również Box Center, czyli zlewozmywak z przybornikiem na akcesoria, subtelną baterię Icon o wyjątkowym kształcie oraz okap T-Shelf, który pojawił się w ofercie z początkiem tego roku. Zostały one przedstawione jako sprzęty niezbędne do codziennego gotowania. Podkreślony został również ich atrakcyjny, designerski charakter.

Franke Home Solutions z kampanią reklamową pod hasłem

Nowe doświadczenie gotowania dzięki systemom kuchennym Franke

Spot w atrakcyjny wizualnie sposób pokazuje, jak zaawansowane technicznie urządzenia marki Franke wspólnie tworzą uzupełniający się system kuchenny. Modele zainteresują wszystkich zwolenników spędzania czasu w domu. Dzięki nim domowa kuchnia staje się sceną kulinarnych popisów. Bo kuchnia Franke przyciąga wzrok i pomaga w wyzwoleniu autentycznego entuzjazmu. Jest miejscem, gdzie gotowanie przebiega sprawnie i przyjemnie. Kampania „Twój dom jest Twoją sceną” odzwierciedla zmiany, jakie w ostatnich latach nastąpiły w naszych domach. Wyraża filozofię marki, dla której każda zmiana jest szansą na wprowadzenie innowacji i uwolnienie kreatywności.

Kampania zgodna jest z założeniami nowej, przyjętej w tym roku, strategii marketingowej Franke Home Solutions. Jej celem jest zaprezentowanie firmy jako lidera w dziedzinie produkcji i dostarczania klientom systemów kuchennych, które w harmonijny sposób łączą wysokiej klasy design, funkcjonalność, doskonałą szwajcarską jakość i rozwiązania ekologiczne.

Franke Home Solutions z kampanią reklamową pod hasłem

O Franke Home Solutions

Dział Franke Home Solutions powstał w wyniku połączenia działów Franke Kitchen System i Faber Hoods & Cooking Systems. Od 2021 r. wykorzystuje on więc doświadczenie dwóch osobnych dotychczas marek, by tworzyć i proponować klientom szeroką gamę sprzętów służących całościowemu wyposażeniu kuchni. Wśród nich znajdziemy baterie kuchenne, zlewozmywaki, okapy, różnego typu płyty grzewcze, piekarniki, jak również akcesoria dodatkowe oraz systemy do zarządzania odpadami. Świadectwem designu wysokiej próby jest szereg nagród wzorniczych dla produktów marki, w tym tak prestiżowe jak „Red Dot” i „iF Design”.

Franke Home Solutions z kampanią reklamową pod hasłem

Barbara Borra, prezes i dyrektor generalna Franke Home Solutions

Powrót do gotowania w domu unaocznił nam znaczenie kuchni. Przyjęła ona rolę prawdziwego centrum dowodzenia, w którym przeżywamy wspólne chwile z najbliższymi. Tutaj też dzielimy się z nimi wszystkimi emocjami i w ten sposób wyrażamy siebie. Kuchnia stała się sceną domowych, fascynujących „pokazów gotowania”, a Franke Home Solutions, jako innowator w branży AGD, wychodzi temu naprzeciw. Chcemy zaoferować naszym klientom rozwiązania pomagające na co dzień cieszyć się prozaicznym z pozoru przygotowywaniem posiłków.

2023-01-09
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket