CONCEPT

Robot planetarny RM7500 Element Digi

Robot planetarny

Dużą zaletą planetarnego robota kuchennego Element Digi są jego niewielkie rozmiary. Dzięki kompaktowej konstrukcji i wszechstronności sprawdzi się nawet w mniejszej kuchni. Zastępuje kilka sprzętów kuchennych, dzięki czemu oszczędza nie tylko dużo pracy, ale i miejsca.

Urządzenie wyposażono w wydajny silnik o mocy 1200 W. Metalowy korpus z wewnętrznymi zębatkami i metalowymi trzepaczkami sprawia, że ten model jest niezawodnym i bardzo wytrzymałym pomocnikiem. Zastosowane zabezpieczenie uniemożliwia uruchomienie robota w przypadku nieprawidłowego montażu. Planetarny system mieszania gwarantuje możliwość przetwarzania nawet twardych składników i mieszania ciężkich mas. Trzepaczka lub hak robota obracają się wokół własnej osi, a także po obwodzie misy. Robot kuchenny RM7500 oferuje bardzo proste i intuicyjne sterowanie. Wyposażony jest w cyfrowy ekran dotykowy z timerem, dzięki któremu mamy natychmiastowy podgląd ustawionych wartości oraz czasu pracy. Nowością jest funkcja inteligentnego asystenta, która pomoże dobrać odpowiednie akcesoria do aktualnie wybranej prędkości.

Robot jest wyposażony w system Smart Stop Position. Gwarantuje to, że po zakończeniu pracy mieszadła lub hak zawsze zatrzymują się w optymalnej pozycji, umożliwiając wygodne i szybkie wyjęcie. W zestawie znajdziemy cztery rodzaje metalowych mieszadeł. Standardowe mieszadło jest odpowiednie do ugniatania średnio-ciężkich ciast. Trzepaczkę flexi docenimy podczas przygotowywania lekkich kremów, nadzień i polew. Mieszadło balonowe idealnie nadaje się do ubijania jajek, białek, bitej śmietany, lekkich kremów, majonezu i sosów. Hak do wyrabiania ciasta przeznaczony jest do przygotowywania ciasta drożdżowego, np. na bułki, chleb lub pizzę. Robot ma również miskę ze stali nierdzewnej o pojemności 5 l z praktycznym uchwytem i pokrywką.

Dołączony do zestawu szklany blender kielichowy o pojemności 1,5 l pozwala mieszać gorące i zimne potrawy. W mgnieniu oka przygotujemy pyszne kremowe zupy, sosy, przeciery, smoothie, a nawet koktajle. Kolejnym z przydatnych elementów jest szatkownica. W zestawie znajdziemy pięć wymiennych bębnów, tnących w plastry czy tarkujących na wiórki. Pozwolą one np. na krojenie owoców i warzyw do przystawek, sałatek lub do suszenia czy przygotowanie placków ziemniaczanych. W zestawie nie zabrakło także maszynki do mielenia. Jest ona wyposażona w trzy sitka o różnych rozmiarach, a także nasadkę masarską do napełniania kiełbas. Zestaw uzupełnia przystawka do robienia ciastek. Wyposażona jest w 4 otwory, dzięki którym łatwo i szybko można uformować doskonałe domowe ciasteczka lub ciasteczka świąteczne o różnych kształtach i smakach.

Robot planetarny
2022-12-11
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket