Strona domowa / / Artykuły / Odkurzacz bezprzewodowy

VESTFROST

Odkurzacz bezprzewodowy VF-VM4501GS Aqua Plus Power

Odkurzacz bezprzewodowy

Z odkurzaczem bezprzewodowym marki Vestfrost możemy odkurzać i mopować podłogę jednocześnie. Dzięki praktycznym ssawkom szybko zamienimy odkurzacz podłogowy w ręczny, by wygodnie usuwać zanieczyszczenia z trudno dostępnych miejsc.

Urządzenie zostało zaprojektowane tak, by odkurzanie było komfortowe dla każdego, niezależnie od wzrostu. Za wygodę sprzątania odpowiada między innymi regulowana rura teleskopowa, którą można dostosować do potrzeb każdego domownika aż na 7 poziomach – od 890 do 1100 mm. Dzięki temu odkurzanie narożników pod sufitem czy podłogi pod łóżkiem nikomu nie sprawi problemu. Ponadto odkurzacz jest lekki, a jego masa to zaledwie 2,65 kg.

Dzięki nakładce mopującej sprzątanie będzie nie tylko szybsze, ale i dokładniejsze. Mycie podłóg na mokro ułatwia usuwanie pozostałości kurzu, plam czy smug. Nakładkę można zamontować jednym „klikiem”. Do mycia podłogi wystarczy użyć wody z kranu lub z dodatkiem płynu do mycia podłóg. W zestawie dostępne są dwa wymienne pady do mopa. Mocowanie na rzepy ułatwia zdejmowanie padów do prania.

Silnik inwerterowy stanowi gwarancję cichej pracy urządzenia. Jest bezawaryjny i wyjątkowo trwały dzięki bezszczotkowej konstrukcji. Bez względu na powierzchnię sprzątania (twarda podłoga czy dywan) urządzenie zapewni dużą moc ssania, by sprzątanie było maksymalnie dokładne i nie zajmowało czasu. System filtracji chroni nie tylko silnik przed cząsteczkami kurzu, ale także uniemożliwia wydostanie się zanieczyszczeń wraz z powietrzem. Czterostopniowa filtracja efektywnie zatrzymuje w zbiorniku na kurz zassane z powierzchni pyłki, odchody roztoczy i większość bakterii. Zastosowany w urządzeniu filtr EPA E12 przechwytuje aż 99,6 proc. szkodliwych cząsteczek. Łatwo można go wyjąć i umyć pod bieżącą wodą lub wymienić na nowy. Odkurzacz Vestfrost jest niezwykle wydajny, ponieważ w urządzeniu został wykorzystany wymienny akumulator litowo-jonowy o napięciu 24 V. Jedno pełne naładowanie baterii (3,5 godziny) pozwala na 60 minut nieprzerwanego odkurzania powierzchni do 100 m2. W zestawie dostępna jest dodatkowa bateria, dzięki której czas sprzątania można wydłużyć nawet do 120 minut.

Atutem urządzenia jest również kompleksowe wyposażenie. Oprócz wspominanych elementów w zestawie znajdziemy giętki wąż, stanowiący elastyczne przedłużenie dla ssawek, turboszczotkę z oświetleniem LED, ssawkę 2 w 1, ssawkę szczelinową, elastyczną ssawkę, szczotkę do mebli tapicerowanych, miniturboszczotkę do kanap i materacy oraz szczotkę soft brush do delikatnych powierzchni. Wygodne przechowywanie ułatwia uchwyt ścienny. Podczas pracy odkurzacz możemy odstawić w pozycji pionowej. To wygodne rozwiązanie sprawia, że nie trzeba się schylać po urządzenie za każdym razem, gdy sprzątanie zostaje przerwane.

Odkurzacz bezprzewodowy
2022-12-10
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket