TOOLS & HARDWARE SHOW

Targi Tools & Hardware Show

Targi

W halach Ptak Warsaw Expo w dniach od 16 do 18 listopada odbyła się druga edycja targów Tools & Hardware Show. Wydarzenie swoją tematyką obejmowało m.in. takie branże jak narzędzia i elektronarzędzia, maszyny budowlane, systemy zamocowań, sprzęt BHP i akcesoria czy chemia techniczna.

Oprócz krajowych dystrybutorów i producentów narzędzi wydarzenie zgromadziło liczne grono wystawców z Indii, co było doskonałą okazją do nawiązania nowych relacji handlowych. W ciągu trzech dni targów każdy fachowiec mógł doświadczyć ciekawych prezentacji oraz skorzystać ze specjalnych ofert targowych. Wydarzeniu towarzyszyły eventy z poszczególnych dziedzin prac, między innymi wykończeniowych i stolarskich, a także prezentacje wystawców, podczas których omawiali oni swoje nowości produktowe oraz wyróżniające ich produkty i funkcje. W rozbudowanych strefach ekspozycyjnych każdy z wystawców prezentował oferowane rozwiązania, a w wielu przypadkach odwiedzający mogli samodzielnie sprawdzić możliwości sprzętu. Wśród widocznych trendów można było dostrzec szczególny nacisk producentów na promocję rozwiązań akumulatorowych, które oferują coraz większą wydajność i znakomicie sprawdzą się większości prac na budowie czy w warsztacie. Oprócz tego coraz większą wagę przywiązujemy także do bezpieczeństwa i komfortu pracy, co było widać po licznej ofercie akcesoriów, odzieży roboczej i środków BHP. Nie zabrakło także chwili na rozrywkę – Tomasz Markun, autor pierwszej książki, której akcja dzieje się na współczesnych polskich budowach – „Budowlanka, czyli patologie polskiego budownictwa”, zaprezentował autorski stand-up „Teren budowy wstęp wzbroniony, czyli będzie Pan zadowolony…”. Wydarzenie zgromadziło licznego grono odwiedzających, a kolejna edycja jest już na etapie planowania.

Targi

Marka Rawlplug na swojej ekspozycji prezentowała nie tylko znane systemy zamocowań,

ale również gamę nowych elektronarzędzi akumulatorowych zasilanych napięciem 18 V.

Targi

Doradcy w strefie marki Modeco szczegółowo omawiali zalety oferowanych przez nią narzędzi.

Targi

Poznański dystrybutor – Agentools w swojej strefie zaprezentował szeroką gamę narzędzi ręcznych

z oferty takich marek jak Wera, Knipex, Bessey, Alpen, Scangrip czy Rennsteig.

Targi

Targowi goście mogli samodzielnie sprawdzić możliwości prezentowanych narzędzi w przygotowanych strefach ekspozycyjnych.

2022-12-01
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket