AMICA

Kuchnia wolnostojąca 522GEH2.33ZpTa(Xx)

Kuchnia wolnostojąca

Amica nieustannie rozwija popularny wśród wielu użytkowników segment kuchni wolnostojących. Oferta polskiego producenta sprzętów gospodarstwa domowego powiększyła się obecnie o funkcjonalny gazowo-elektryczny model 522GEH2.33ZpTa- (Xx). To urządzenie, które mimo klasycznej konstrukcji skrywa wiele nowoczesnych, innowacyjnych i praktycznych rozwiązań technicznych.

Nowy model kuchni wolnostojącej marki Amica to gazowa płyta grzejna i elektryczny piekarnik. Płyta gazowa oferuje gotowanie i smażenie na 4 palnikach o zróżnicowanej średnicy, które umiejscowione są pod stabilnymi, żeliwnymi rusztami. Elektryczna zapalarka gazu w pokrętłach dopełnia komfortu użytkowania płyty. Gdy płyta grzejna jest niewykorzystywana, palniki wraz z solidnymi rusztami można ukryć pod elegancką, metalową pokrywą. Stosownie do wymogów bezpieczeństwa w zakresie użytkowania tego rodzaju sprzętu producent wyposażył nową kuchnię wolnostojącą w zabezpieczenie przeciw wypływowi gazu.

Drzwi piekarnika mają 3 szyby. Wewnętrzna jest szybą refleksyjną, która odbija ciepło, zapobiegając nadmiernemu nagrzewaniu się szyby zewnętrznej. Na drzwiach (od wewnątrz) znajdują się wskazówki odnośnie do sposobu pieczenia rozmaitych potraw. Piekarnik oferuje aż 8 funkcji, w tym praktyczne rozmrażanie i tak zwany szybki nagrzew w 4 minuty do aż 150 °C. Komora piekarnika została pokryta łatwą do czyszczenia emalią EasyClean. Jest ona pozbawiona porów i zagłębień, które mogłyby sprzyjać osadzaniu się zabrudzeń. Komfortowe utrzymanie wnętrza komory piekarnika w czystości zapewnia praktyczna funkcja czyszczenia parowego. Para zmiękcza zabrudzenia, a czyszczenie ogranicza się do wlania 1 szklanki wody na blachę, ustawieniu piekarnika na 50 °C i pozostawieniu urządzenia na 30 minut. Zabrudzenia zmiękczone przy pomocy pary z łatwością można usunąć z wnętrza piekarnika przy pomocy gąbki lub ściereczki i niewielkiej ilości płynu do mycia naczyń. Tłuste plamy i inne zabrudzenia znikną bez użycia szkodliwej chemii. Wymiary urządzenia wynoszą odpowiednio: 50 cm (szerokość), 85 cm (wysokość), 60 cm (głębokość).

Kuchnia wolnostojąca
2022-11-30
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket