HISENSE

Koniec chaosu w lodówce dzięki pojemnym modelom typu multidoor [promocja]

Koniec chaosu w lodówce dzięki pojemnym modelom typu multidoor

Lodówka pełna jedzenia, a i tak nie ma co jeść? Kupujemy kolejne masło, bo przez bałagan w lodówce nigdy nie możemy go znaleźć? A może regularnie znajdujemy zepsute produkty spożywcze na dnie lodówki? Jeśli chociaż jedna z tych sytuacji jest nam znana, to znaczy, że nie jest nam obcy problem chaosu w lodówce. Jakie urządzenie wybrać, aby ten chaos opanować raz na zawsze? Marka Hisense podpowiada, żeby wybrać to najbardziej funkcjonalne!

Czym kierujemy się, kupując lodówkę?

Przede wszystkim energooszczędnością oraz ceną. Dopiero potem ważna jest pojemność. Warto zaznaczyć, że pojemność lodówki powinna zostać dobrana do potrzeb użytkowników. Duże, pojemne lodówki, wyposażone w nowe systemy i programy wpływające na oszczędność energii i długie oraz sprawne działanie komponentów, to również specjalne strefy do przechowywania rozmaitych produktów spożywczych, a także półki, szuflady, pojemniki i balkoniki z możliwością regulacji. To wszystko jest niezwykle istotne dla naszych portfeli i zjawiska, jakim jest bardzo duże marnowanie żywności.

Wygoda i komfort użytkowania

Na jaki rodzaj lodówek postawić, jeśli zależy nam na dużej pojemności? Odpowiedzią są lodówki typu multidoor. Są to najpraktyczniejsze lodówki trzy- lub czterodrzwiowe z ustawną częścią chłodzącą i funkcjonalną zamrażarką z szufladami. Każda z części wyposażona jest w osobną parę drzwi – otwierając jedną z części, zapobiegamy dużej utracie temperatury i oszczędzamy energię. Ogromną zaletą multidoorów jest możliwość zamiany jednej części zamrażarki w chłodziarkę.

Lodówki typu multidoor marki Hisense

W ofercie firmy Hisense dostępne są 3 modele lodówek multidoor: RQ760N4AFF , RQ758N4SAI1 , RQ758N- 4SAF1 . Wszystkie charakteryzuje elegancki i nowoczesny design. Metalowe drzwi zostały stworzone w technologii flat door design. Na tle innych lodówek o dużej pojemności wyróżniają je drzwi krzyżowe, rozdzielające urządzenie na 4 części. Wszystkie modele wyposażone są w te same funkcje. Model RQ760N4AFF jest dodatkowo wyposażony we wbudowany elektryczny dystrybutor wody.

Koniec chaosu w lodówce

Korzyści z dużej pojemności lodówek multidoor

Duża pojemność tych sprzętów to idealne rozwiązanie dla rodziny. Co więcej, dużo miejsca ułatwia utrzymanie porządku. Nieład i brak dobrej widoczności przyczyniają się do trudności ze znalezieniem produktów – często nie wiemy, jakie produkty znajdują się w lodówce, przez co robimy kolejne zakupy. Nagromadzenie produktów sprzyja marnowaniu jedzenia. Pomocnym rozwiązaniem jest lodówka typu multidoor, dzięki której nie tylko z łatwością utrzymamy porządek w lodówce, ale również będziemy mogli dłużej zachować świeżość produktów.

My Fresh Choice – korzystaj bez ograniczeń!

Każde z urządzeń multidoor produkowane przez Hisense ma 3 oddzielne strefy chłodzące: lodówkę, zamrażarkę oraz strefę My Fresh Choice. Ostatnia z nich zasługuje na szczególną uwagę. Funkcja ta jest niezwykle przydatna, bo w zależności od tego, czy mamy więcej produktów do zamrożenia czy do schłodzenia, możemy jednym przyciskiem zmienić funkcjonalność dolnej części lodówki na chłodziarkę lub zamrażarkę. Oprócz tego, lodówki multidoor marki Hisense, zostały wyposażone w szereg nowoczesnych rozwiązań, żeby korzystanie z nich było intuicyjne.

Koniec chaosu w lodówce

Małgorzata Wawrzyniak - head of sales Cooling & Laundry Poland

Jak wynika z przeprowadzonych badań, najczęściej wskazywanym czynnikiem mającym wpływ na wybór lodówki jest klasa energetyczna. Wskazało ją aż 64 proc. respondentów. Na drugim miejscu znalazła się cena, wskazana przez 51 proc. badanych. Trzecie miejsce zajęła pojemność lodówki, za którą opowiedziało się 47 proc. biorących udział w badaniu.

Przywiązujemy coraz większą wagę do wielkości lodówki, ponieważ łatwiej zachować w niej porządek. Lepsza widoczność produktów to ograniczenie marnowania żywności, rzadsze robienie zakupów, a tym samym większe oszczędności. Dlatego coraz większym zainteresowaniem konsumentów cieszą się lodówki o dużej pojemności. I właśnie naprzeciw tym oczekiwaniom wychodzi marka Hisense, oferując aż 3 modele lodówek typu multidoor, wyposażone w nowoczesne programy i funkcje, a przede wszystkim energooszczędne i pomocne w dłuższym przechowywaniu żywności, a zatem jej niemarnowaniu.

2022-12-02
promocja
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket