Strona domowa / RTV WIDEO / Artykuły / Program TV

HISENSE

Program TV „The Hisense Daily Show”

Program TV

FIFA+ ogłasza premierę programu „The Hisense Daily Show”, który będzie emitowany każdego dnia podczas FIFA World Cup Qatar 2022, prosto z FIFA Fan Festival w Al. Bidda Park w Doha. W programie, będą gościć celebryci, eksperci oraz legendy świata sportu, aby podsumować codzienne mecze oraz piłkarskie emocje dnia. 

Program będzie emitowany na całym świecie. Jego celem jest uzupełnienie rozgrywek o dodatkowe treści i relacje 32 przedstawicieli z każdego kraju biorącego udział w Mistrzostwach. Program będzie prowadzony przez zespół doświadczonych dziennikarzy na czele z Caroline De Moraes (Eurosport i BBC), Michaela „Timbsy” Timbsa (COPA90) oraz Rachel Stringer, byłą prezenterkę EA Sports FIFA Global Series. Każdy odcinek programu to 25 minut pełnych sportowych wrażeń. Widzowie będą mieli okazję zapoznać się z fragmentami obszernego archiwum FIFA+, które przypomną największe i niezapomniane momenty z dotychczasowych Mistrzostw. Program powstał przy współpracy z marką Hisense, oficjalnym sponsorem FIFA World Cup Qatar 2022™ i jest kontynuuacją długoterminowej współpracy marki z FIFA.

 „W FIFA+ zależy nam na tworzeniu nowych doświadczeń dla kibiców, a „The Hisense Daily Show” z pewnością je zapewni. Transmisja programu bezpośrednio z FIFA Fan Festival™ w Doha oraz połączenie lokalnych treści z globalną analizą umożliwi przedstawienie pełnej i szczegółowej relacji z Mistrzostw” – mówi Charlotte Burr, Dyrektor ds. strategii FIFA, Digital i FIFA+.

W Hisense jesteśmy wielkimi kibicami piłki nożnej i wiemy, że dwie rzeczy są pewne. Po pierwsze, fani piłki nożnej niezwykle przeżywają Mistrzostwa Świata FIFA, dlatego cieszymy się, że możemy zaoferować naszym klientom najlepszy i najbardziej wszechstronny program dotyczący Mistrzostw Świata. Po drugie, fani piłki nożnej nie potrzebują kolejnego nudnego programu sportowego. Chcą skrótów meczów i treści, które będą unikalne dla ich krajów, drużyn czy kultury. Program pozwoli uchwycić wszystkie magiczne chwile, a Hisense zapewni widzom najlepsze wrażenia z FIFA World Cup Qatar 2022” - powiedział Alex Zhu, wiceprezes Hisense Group i prezes Hisense International.

Dowiedz się więcej na stronie: https://pl.hisense.com/

Program TV
2022-11-23
x

Kontakt z redakcją

© 2022 InfoMarket