Strona domowa / / Artykuły / Wzmacniacze i amplitunery 8K z serii X:

DENON

Wzmacniacze i amplitunery 8K z serii X: AVC-X4800H, AVC-X3800H, AVR X2800H/DAB

Wzmacniacze i amplitunery 8K z serii X:

Technika 8K to nie tylko obraz, ale też znacznie bardziej zaawansowane przetwarzanie dźwięku, który w kinie domowym najlepiej odtworzą najnowsze amplitunery marki Denon z serii X.

Nową linię amplitunerów i wzmacniaczy kina domowego AV 8K marki Denon łączy wiele popularnych formatów dźwięku przestrzennego: Dolby Atmos, DTS:X, IMAX Enhanced, Auro-3D, DTS Neural:X czy Dolby Surround. Wszystkie nowe urządzenia Denon AVR obsługują system Heos multi-room. Są też wyposażone w funkcję korekcji pomieszczenia Dirac Live z przyszłą aktualizacją oprogramowania.

Denon AVC-X4800H wyposażono w 9.4-kanałowy wzmacniacz AV o mocy 200 W na kanał i zapewnia dźwięk 3D, który idealnie pasuje do obrazu o dużej rozdzielczości 8K. Dzięki dziewięciu kanałom wzmocnienia i maksymalnie czterem niezależnym subwooferom, formatom Dolby Atmos i DTS:X, jak i IMAX Enhanced oraz Auro 3D ten wzmacniacz wypełni duże pomieszczenia dźwiękiem o jakości kinowej. AVC-X4800H będzie obsługiwał funkcję korekcji pomieszczenia Dirac Live z przyszłą aktualizacją oprogramowania.

Mniejszą mocą – 180 W na kanał charakteryzuje się AVC-X3800H 8K – 9.4-kanałowy wzmacniacz, który zapewnia immersyjne wrażenia dźwiękowe 3D połączone z bardzo dobrą jakością obrazu, aby zadowolić najbardziej wymagających entuzjastów kina domowego. AVC-X3800H będzie także obsługiwał funkcję Dirac Live.

Ostatnie urządzenia z serii X: AVR-X2800H i AVR-X2800H DAB wypełnią średniej wielkości pomieszczenia wyrafinowanym dźwiękiem dzięki 7.2-kanałowemu wzmacniaczowi AV o mocy 95 W na kanał. Denon AVR-X2800H wyróżnia się rozbudowaną łącznością HDMI 2.1 z trzema wejściami 8K, co przekłada się na obsługę większej rozdzielczości wideo i częstotliwości odświeżania. Model z oznaczeniem DAB został dodatkowo wyposażony w radio cyfrowe z tunerem DAB+/FM.

Wzmacniacze i amplitunery 8K z serii X:
2022-11-18
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket