Strona domowa / RTV AUDIO / Artykuły / Subwoofer do kina domowego

SONOS

Subwoofer do kina domowego Sub Mini

Subwoofer do kina domowego

Sonos rozszerza portfolio produktów kina domowego o nowy subwoofer – Sub Mini, który zapewnia głęboki, zrównoważony bas w mniejszych pomieszczeniach.

Sprzęt jest dostosowany do mniejszych pomieszczeń zarówno pod względem zbalansowanego basu, jak i kompaktowego rozmiaru. Sonos Sub Mini powstał na bazie doświadczeń firmy w projektowaniu subwoofera Sonos Sub. Mniejszy sprzęt (23 cm średnicy i 30,5 cm wysokości, masa 6,35 kg) również gwarantuje głęboki bas bez zniekształceń, zamknięty w eleganckiej, cylindrycznej obudowie.

Sub Mini, a także soundbary Sonos Beam Gen 2 i Ray powstały, żeby zapewnić wrażenia dźwiękowe na miarę sali kinowej w naszych domach. Streamowanie treści nabierają jeszcze większej głębi. Podwójne niestandardowe głośniki niskotonowe i zaawansowane przetworniki dźwięku generują głębokie, dynamiczne niskie tony, jednocześnie neutralizując szumy, buczenie i grzechotanie. W specjalnie wygłuszonej obudowie dwa głośniki niskotonowe zostały skierowane do wewnątrz, by tłumić drgania i neutralizować zniekształcenia. Zaawansowany cy frowy przetwornik dźwięku maksymalnie wykorzystuje pasmo przenoszenia basów i wiernie odtwarza pełne brzmienie niskich częstotliwości, z jakością typową dla znacznie większych subwooferów. Dzięki temu sparowane głośniki Beam, Ray, One lub One SL mogą skupić się na średnich i wysokich częstotliwościach, zapewniając bogatsze wrażenia dźwiękowe w całym pomieszczeniu. Sub Mini można łatwo połączyć z soundbarami Beam lub Ray, by stworzyć własne kino domowe. Z kolei po połączeniu z głośnikami One i One SL subwoofer zadba o głęboki i czysty dźwięk utworów muzycznych. Łącząc urządzenie z różnymi głośnikami firmy, można stworzyć idealny system dźwiękowy, niezależnie od tego, czy organizujemy przyjęcie w domu, czy wieczór filmowy z przyjaciółmi. Sub Mini można też łatwo dostroić dzięki funkcji Trueplay, która dostosowuje dźwięk głośnika do fal dźwiękowych odbijanych od ścian i mebli, zapewniając najlepsze doznania słuchowe. Cena Sub Mini to 2399 zł.

Subwoofer do kina domowego
2022-11-18
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket