CANAL+

Dostęp do Viaplay w ramach abonamentu

Dostęp do Viaplay

Canal+ zaprezentował nowe promocje i oferty dla abonentów oferty satelitarnej. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, do oferty operatora włączono pakiety z dostępem do serwisu Viaplay.

Dostęp do Viaplay bez dodatkowych opłat zyskają abonenci, którzy zdecydują się na skorzystanie z paczki Sport, zawierającej m.in. kanały: Canal+, Polsat Sport Premium oraz Eleven Sports. Teraz fani sportu wybierający paczkę sportową zyskają również dostęp do aplikacji streamingowej Viaplay, w której zobaczą kolejne emocjonujące wydarzenia na żywo, w tym wszystkie mecze Premier League, Bundesligi, Ligi Europy UEFA, Ligi Konferencji UEFA, gale sztuk walki MMA, w tym KSW, czy rozgrywki hokeja na lodzie NHL. Klienci będą mogli również cieszyć się z dostępu do unikalnej oferty Viaplay, która obejmuje nagradzane produkcje Viaplay Originals, hollywoodzkie filmy i seriale oraz treści dla dzieci. Paczka Sport będzie więc atrakcyjnym wyborem dla każdego, kto poszukuje konkurencyjnej cenowo oferty „wszystko w jednym”. Paczka sportowa będzie nadal oferowana razem z dostępem do pakietów z kanałami telewizyjnymi oraz dostępem do serwisu Canal+ online dla abonentów:

  • pakiet Entry+ Sport w cenie 60 zł/mies. (63 kanały, 29 HD, 1 kolekcja VOD, 13 kanałów online);
  • pakiet Relax+ Sport w cenie 80 zł/mies. (86 kanałów, 47 HD, 11 kolekcji VOD, 27 kanałów online),
  • pakiet Extra+ Sport w cenie 110 zł/mies. (158 kanałów, 104 HD, 54 kolekcji VOD, 62 kanały online).

Z oferty Viaplay będzie można korzystać za pośrednictwem aplikacji Viaplay, dostępnej na wielu różnych urządzeniach – telewizorach, komputerach, telefonach i tabletach, urządzeniach streamingowych i konsolach do gier. Jeszcze tej jesieni aplikacja zadebiutuje również na dekoderach 4K. Do momentu pojawienia się aplikacji klienci Canal+ korzystający z oferty łączonej z Viaplay będą mogli zobaczyć wszystkie mecze Premier League i trzy mecze Bundesligi w każdej kolejce (wybrane przez redakcję sportową Canal+) bezpośrednio w serwisie Canal+ online oraz na dekoderach 4K.

Dostęp do Viaplay
2022-11-13
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket