Strona domowa / / Artykuły / Raty nawet do

MELITTA®

Raty nawet do 0%

Raty nawet do

Wraz z partnerami handlowymi marka Melitta przygotowała atrakcyjną promocję na wybrane ekspresy automatyczne. Urządzenia są dostępne w ofercie ratalnej o zerowym oprocentowaniu.

Akcja promocyjna „Kawa to przyjemność” trwa do 31 grudnia 2022 r. Jest więc doskonałą okazją, żeby na atrakcyjnych warunkach nabyć nowy ekspres, np. na świąteczny prezent. Atutem oferty jest również duży wybór dostępnych modeli, dzięki czemu klient z łatwością wybierze sprzęt dopasowany do jego kuchni.

Miłośnicy kawy czarnej, którym zależy na kompaktowych rozmiarach, mogą wybrać model Purista. To jeden z najwęższych w pełni automatycznych ekspresów na świecie. Urządzenie ma nowoczesny przedni panel, duże, zintegrowane przyciski i duże pokrętło, a także supercichy młynek, a jego szerokość to 20 cm. Tryb dwóch filiżanek (Double Cup) umożliwia przygotowanie dwóch filiżanek espresso lub café crème jednocześnie. Atrakcyjną propozycję stanowi nagradzany ekspres Latticia OT. Pięć stopni zmielenia, trójstopniowa regulacja mocy kawy oraz możliwość jednoczesnego przygotowania dwóch filiżanek kawy mlecznej lub czarnej pozwalają na całkowite zanurzenie się w głębi kawowych smaków. Inną ciekawą propozycją jest model LatteSelect. Wyposażono go w kolorowy wyświetlacz, może przygotować 12 zaprogramowanych przepisów oraz dysponuje opcją własnych ustawień dzięki funkcji Moja Kawa. Wyposażony jest w dwukomorowy pojemnik na dwa rodzaje ziaren oraz oddzielne dysze do kawy, mleka i gorącej wody. Miłośnicy nowinek chętnie wybiorą model Barista T Smart. Może on przygotować aż 21 rodzajów kawy zgodnie z oryginalną recepturą lub zmodyfikowanych według upodobań użytkownika. Ciepłe mleko, spienione mleko lub gorąca woda są również łatwo dostępne dzięki przyciskowi One Touch. Z aplikacją Melitta Connect przygotujemy pyszną kawę za pomocą smartfona.

Regulamin promocji, lista dostępnych modeli oraz punktów sprzedaży dostępne są na stronie www.kawatoprzyjemnosc.pl/raty/. Warto dodać, że klienci, którzy w okresie od 1 czerwca do 31 grudnia 2022 r. zakupią i zarejestrują wybrane ekspresy marki Melitta, mogą również cieszyć się przedłużoną gwarancją na okres 3 lat.

2022-11-11
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket