BOSCH

10 lat dodatkowej gwarancji na silnik

10 lat

Marka Bosch, pewna jakości swoich produktów, przygotowała nową akcję promocyjną dla posiadaczy blenderów kielichowych VitaPower Serie 4 oraz ErgoMaster Serie 6.

Zakupiony produkt należy zarejestrować na swoim koncie MyBosch, proces jest bezpłatny. Następnie należy aktywować 10-letnią dodatkową gwarancję na silnik. Proces jest bardzo łatwy i zajmuje jedynie kilka chwil. Można to zrobić do sześciu miesięcy od daty zakupu urządzenia. Po zakończeniu rejestracji na profilu użytkownika w zakładce „Moje produkty” pojawi się certyfikat dodatkowej gwarancji. Założenie konta umożliwia korzystanie z bogatej gamy ofert oraz usług, a także dostęp do aktualnych promocji i nowości.

Bosch ErgoMaster to najnowsza linia funkcjonalnych i wydajnych blenderów ręcznych niemieckiej marki. Produkty wyróżniają się m.in. wygodnym spustem, umożliwiającym płynną regulację prędkości obrotowej. Dzięki temu można z łatwością dopasować ją do przetwarzanych składników.

Z kolei BoschVitaPower Serie 4 to blender kielichowy z silnikiem o mocy 1200 W i osiągającym prędkość do 30 tys. obr./min. Duża wydajność i szeroka gama akcesoriów pozwalają na wszechstronne zastosowanie – od przygotowywania koktajli po zupy czy kremy. Wykonane ze stali nierdzewnej ze wzmacnianymi brzegami ostrza ProEdge gwarantują perfekcyjne rezultaty podczas miksowania składników. Blendery VitaPower Serie 4 są produkowane w europejskiej fabryce marki Bosch, która ma wieloletnie doświadczenie w produkcji sprzętów gospodarstwa domowego.

2022-11-11
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket