Strona domowa / AGD DUŻE / Artykuły / Pralka i suszarka Amica

AMICA

Pralka i suszarka Amica – para idealna!

Kupowanie sprzętu w zestawach jest nie tylko uzasadnione ekonomicznie, ale okazuje się, że również bardzo praktyczne. Odpowiedni zestaw urządzeń pozwoli łatwiej zadbać o czystość i higienę w domu. Teraz każdy może tego doświadczyć dzięki pralce i suszarce marki Amica. Taki zestaw to para idealna, dzięki której pranie będzie nie tylko świeże i pachnące, ale także suche.

Pralka i suszarka Amica

Kampania została opracowana tak, żeby w sposób jak najbardziej przystępny pokazać korzyści płynące

z nowoczesnych funkcji pralek i suszarek Amica oraz oszczędności, jakie wynikają z posiadania praktycznego tandemu pralniczego marki Amica.

Na początku października Amica rozpoczęła nową kampanię, która odkrywa i przybliża zalety tych sprzętów oraz pomaga wybrać urządzenia najbardziej odpowiednie dla użytkownika. Działania są skoncentrowane przede wszystkim w przestrzeni online oraz w kanałach social media.

To, że pralka i suszarka marki Amica to bezkonkurencyjny duet, dzięki któremu pranie i suszenie stanie się o wiele łatwiejsze i mniej czasochłonne, to fakt niezaprzeczalny. Wykorzystanie pary zarówno w pralce SteamPower Pro, jak i suszarce SteamTouch to gwarancja czystych, pachnących i miękkich ubrań. Na dodatek mniej pogniecionych, ponieważ para rozluźnia i rozprostowuje włókna tkanin. Dodatkowo oba sprzęty wykorzystują światło ultrafioletowe (UV Hygiene Technology), które skutecznie likwiduje wirusy i bakterie.

W drugiej części kampanii, która koncentruje się w social mediach, pokazane zostały ekologiczne aspekty korzystania z tych urządzeń. Amica udowadnia, że posiadanie idealnego duetu w postaci pralki i suszarki jest nie tylko praktyczne, ale przede wszystkim ekonomiczne. Funkcje, które te sprzęty oferują, mają nie tylko pozytywny wpływ na środowisko, ale także na wszystkich domowników pod kątem prania ubrań z oszczędnym użyciem wody i prądu. Wszystko, żeby jeszcze bardziej uczulić konsumentów na kwestie pomocy dla planety, ale również… własnego portfela. Dla przykładu chociażby korzystanie z programu Eco zapewni oszczędność wody, której wystarczy na kolejne 32 cykle prania, natomiast zaoszczędzona energia pozwoli na dodatkowe 35 cykli prania (w porównaniu do programu Bawełna 40). Amica pokazuje i podkreśla, że najbardziej oszczędne są dłuższe, mniej intensywne programy, na przykład program Antyalergiczny, trwający 4 godziny 31 minut, zużywa zaledwie 0,159 kWh (przy załadunku 4 kg), a program EcO 40-60, trwający 3 godziny 38 minut, przy maksymalnym 8-kilogramowym załadunku zużywa zaledwie 0,881 kWh. Z kolei suszarka Amica z pompą ciepła pozwala na suszenie ubrań w niższej temperaturze, co sprawia, że zużywa trzykrotnie mniej prądu w porównaniu do suszarki kondensacyjnej.

W kampanii producent zwraca także uwagę na materiały informacyjne dostępne bezpośrednio na stronie amica.pl oraz na komunikację na Instagramie i Facebooku. EKOt, znany z wcześniejszej kampanii, w kolejnej serii animacji zwróci uwagę na ekologiczne cechy pralek i suszarek, co powinno pomóc wybrać odpowiednie urządzenie. Pojawiła się także specjalna aplikacja konkursowa z ciekawymi nagrodami. Dzięki temu jeszcze łatwiej można poznać wybrane urządzenie i podjąć decyzję, z której będziemy zadowoleni na długie lata.

Pralka i suszarka Amica

Małgorzata Fuszpaniak – manager ds. komunikacji kategorii marki Amica

W kampanii chcemy pokazać „parę idealną” w trzech wymiarach: sprzętu, który idealnie ze sobą współgra; funkcji pary – występującej zarówno w pralce i suszarce oraz doskonałego duetu, który dzieli się obowiązkami domowymi. Każdy, kto będzie miał okazję zetknąć się z kampanią, dowie się, w jaki sposób funkcje parowe wpływają na podniesienie komfortu życia i dbanie o higienę w domu.

2022-11-07
x

Kontakt z redakcją

© 2022 InfoMarket