Strona domowa / / Artykuły / Chłodziarkozamrażarka multi door

HISENSE

Chłodziarkozamrażarka multi door RQ760N4AFF

Chłodziarkozamrażarka multi door

Marka Hisense oferuje nowoczesne, energooszczędne i odznaczające się cichą pracą urządzenie chłodnicze typu multi door. Mowa tu dodatkowo o chłodziarkozamrażarce cross door. Nowy model lodówki – RQ760N4AFF to nie tylko komfort użytkowania i więcej przestrzeni do przechowywania produktów spożywczych, ale również eleganckie wzornictwo, które wpisuje się w rozmaite kuchenne aranżacje.

Chłodziarkozamrażarka RQ760N4AFF marki Hisense to przede wszystkim funkcjonalne urządzenie, które jest niezawodnym pomocnikiem kuchennym. Ta chłodziarka, z innowacyjnym projektem drzwi, oferuje trzy różne strefy temperatury: lodówkę, zamrażarkę oraz strefę konwersji, skonstruowane tak, żeby przechowywane w nim produkty spożywcze pozostały jak najdłużej świeże i pełnowartościowe. Model RQ760N4AFF będzie dobrym rozwiązaniem dla każdego, kto potrzebuje dużo miejsca na przechowywanie żywności, a zwłaszcza świeżych produktów, takich jak owoce, warzywa czy nabiał. Chłodziarkozamrażarka wyposażona została w specjalną strefę Fresh Crisper, która zapewnia wystarczająco dużo miejsca do przechowywania owoców i warzyw, a jego idealna temperatura pozwala zachować świeżość i aromat. Przejrzysta konstrukcja umożliwia komfortowe korzystanie z wybranych składników. Funkcjonalności przestrzennej dopełniają możliwości techniczne ukryte we wnętrzu sprzętu. Jedną z nich jest system Total NoFrost, który eliminuje potrzebę rozmrażania zarówno komory chłodzenia, jak i zamrażania, a dodatkowo zapewnia równomierny obieg suchego zimnego powietrza, który zapobiega tworzeniu się lodu w całym wnętrzu chłodziarkozamrażarki.

Na szczególną uwagę w urządzeniu zasługuje „inteligentny” system Multi Air Flow, dzięki któremu zimne powietrze o odpowiedniej wilgotności i temperaturze jest równomiernie rozprowadzane w całym obszarze chłodzenia – od pojemników na drzwiach po tylne wewnętrzne rogi komory.

Komfort codziennego użytkowania zapewnia energooszczędne oświetlenie, dzięki któremu produkty są dobrze widoczne i można je łatwo odnaleźć na półkach lodówki. Oświetlenie LED jest jaśniejsze i wydajniejsze niż standardowe żarówki, a dodatkowo oszczędza energię.

Całkowita pojemność użytkowa chłodziarkozamrażarki RQ760N4AFF marki Hisense wynosi 585 l. Wymiary urządzenia wynoszą odpowiednio: 178,5 cm (wysokość), 91,2 cm (szerokość), 72,5 cm (głębokość).

Chłodziarkozamrażarka multi door
Chłodziarkozamrażarka multi door
2022-11-07
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket