Strona domowa / / Artykuły / Pralka

GORENJE

Pralka WNHEI72SASPL

Pralka

Nowy model WNHEI72SAS/PL z silnikiem inwerterowym PowerDrive marki Gorenje to urządzenie przyjazne zarówno dla ubrań, jak i dla środowiska. Pralka ma 8-kilogramowy wsad, jest wyjątkowo energooszczędna i cicha, a do tego komfortowa w obsłudze i użytkowaniu dzięki wyposażeniu w wiele innowacyjnych funkcji.

Model WNHEI72SAS/PL marki Gorenje oferuje praktyczne rozwiązania dla każdego użytkownika. Nową pralkę docenią przede wszystkim ci, dla których ważnym aspektem jest nie tylko zawsze przyjemnie pachnące pranie, ale również sterylnie czysty bęben. Producent zastosował tu system SterliTub. Program gwarantuje, że wnętrze pralki pozostaje całkowicie czyste i sterylne, dzięki czemu pranie zawsze pięknie pachnie. Pranie w proszku w niższych temperaturach tworzy idealne warunki dla rozwoju bakterii, które z kolei nadają praniu nieprzyjemny zapach. Program SterilTub jest uruchamiany przy pustym bębnie i eliminuje wszelkie bakterie z wnętrza pralki. Nowy model pralki Gorenje oferuje aż 15 programów automatycznych: bawełna, odzież sportowa, wełna, mix, program szybki Quick, ubranka dziecięce, Eco 40–60°C, idealna czerń, Eco 20°, DownWare, AllergyCare, wirowanie, płukanie, płukanie z wirowaniem oraz program samoczyszczący bębna SterilTub.

Warto dodać, że dzięki nowoczesnemu silnikowi inwerterowemu PowerDrive pralka WNHEI72SAS/PL jest wyjątkowo cicha, a do tego bardzo wydajna. Silnik pralki jest bezszczotkowy, co eliminuje naprężenie mechaniczne, tarcie i zużywanie. Zapewnia to lepsze rezultaty, większe oszczędności energii i wyraźnie cichszy proces prania. Ponadto wydłużeniu ulega okres użytkowania urządzenia. Model Gorenje wyposażony jest również w systemy bezpieczeństwa. Na przykład podczas cyklu prania drzwi są zablokowane, co uniemożliwia otwarcie nawet najbardziej ciekawskiemu dziecku. Dla dodatkowej ochrony panel sterowania można zablokować przez wciśnięcie specjalnej kombinacji przycisków, co uniemożliwi niezamierzoną zmianę ustawień.

Pralka
2022-11-07
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket